Dlaczego warto zwariować na punkcie biegania? U nas znajdziesz odpowiedź. Do tego testy wszystkich marek, podróże po biegowym świecie i wspólne treningi. Dołącz do naszej biegowej społeczności. Działamy niezależnie, współpracujemy z ludźmi i imprezami sportowymi w całej Polsce, również z kilkoma w Europie. Społeczność biegowa 4RUN to przede wszystkim ludzie, reprezentowani na naszej stronie internetowej, kanałach Facebook, Instagram i YouTube.
Kim jesteśmy? Pasjonatami biegania o różnych stopniach zaawansowania. Lub dziennikarzami/fotografami, którzy łączą pracę redakcyjną z bieganiem. Stawiamy na niezależność, wysoką jakość materiałów i ciekawych współpracowników ze świata sportu.
Zostań współpracownikiem O bieganiu wiesz wszystko, albo dopiero zaczynasz z nim przygodę? Chętnie podejmiemy z Tobą współpracę. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zaczął publikować w jednym z największych mediów biegowych w Polsce. Wszystkie teksty, zdjęcia i grafiki tworzymy dla Was samodzielnie. W związku z tym szukamy zarówno dziennikarzy, biegaczy testerów, klubów biegowych, na modelach i modelkach biegowych kończąc. Jedyne wymaganie: zaangażowanie. Zgłoszenie wyślij na: redakcja@4run.pl
Kontakt redakcja@4run.pl
CENNIK REKLAMOWY: https://goo.gl/S8L1ln