Ostatni tydzień podstawowej stawki opłaty startowej

obrazek_news

Warto szybko podejmować decyzję o starcie w 34. Maratonie Warszawskim – na 5 tygodni przed biegiem lista startowa liczy ponad 7500 osób! Tylko przez ostatni tydzień zapisało się ponad 800 zawodników. Limit jaki wyznaczyli Organizatorzy to 8 tysięcy biegaczy. Przypominamy także o zmianie opłaty startowej – tylko do końca sierpnia uczestnicy zapłacą 100 zł za udział w biegu.

Fundacja „Maraton Warszawski” przypomina, że jedynie do końca sierpnia uczestników obowiązuje podstawowa stawka opłaty startowej 34. Maratonu Warszawskiego w wysokości 100 zł. Przez pierwsze trzy tygodnie września wpisowe wynosić będzie 150 zł; a po 21 września
– 200 zł. Pula numerów startowych wynosi 8 000. Otrzymanie miejsca startowego gwarantuje dokonanie pełnej rejestracji – wypełnienie elektronicznego formularza oraz uiszczenie opłaty startowej. O kolejności nadawania numerów startowych decyduje data dotarcia wpisowego. Zachętą do szybkiej decyzji o udziale w biegu może być informacja, że osoby, które opłacą wpisowe do końca sierpnia pobiegną z imiennymi numerami startowymi.

Ostatnia niedziela września zostanie z pewnością wyjątkowo zapamiętana w historii polskich maratonów – zawodnicy 34. Maratonu Warszawskiego będą finiszowali na Stadionie Narodowym w Warszawie, słynnej arenie wielkich zmagań i sportowych emocji. Ponadto będzie to zapewne największy bieg maratoński w historii Polski- na niecałe 5 tygodni przed zawodami lista startowa liczy już ponad 7500 uczestników! Maraton Warszawski
to przekraczanie własnych granic i bicie życiowych rekordów, ale również wielkie wydarzenie społeczne zmieniające oblicze miasta. 30 września Warszawa będzie żyć maratonem, a Warszawiacy będą mieli w tym kluczowy udział. Należy jednak także pamiętać, że co roku impreza powiększa się o kolejną rzeszę zawodników i kibiców z innych miast polskich oraz z zagranicy – do tej pory zapisali się uczestnicy z niemal 60 krajów. Warto wspomnieć, że tegoroczny Maraton Warszawski niewątpliwie zyska dodatkowo na prestiżu, ponieważ w ramach Mistrzostw Polski Kobiet w biegu maratońskim obejrzymy rywalizację najlepszych polskich zawodniczek.

Powrót