Pobiegnij bo każde okrążenie to 5 PLN

obrazek_news

Zdobadź pakiet startowy: Pobiegnij w Biegu Serca – każde okrążenie = 5 PLN

Mamy dla Was 6 pakietów startowych na Bieg Serca. Niezwykłe wydarzenie biegowe, w którym musicie wziąć udział. Każde okrążenie to 5 PLN na rzecz chorych dzieci.

O co chodzi?

Tutaj nie ma wymówek typu brak formy. Musisz wziąć udział w tej imprezie! Możesz „wybiegać” pomoc zapisując się do Biegu Serca. Dobra Zabawa w nietypowej formie. Jedno okrążenie to równowartość 5 złotych, które fundacja Spartanie Dzieciom przekaże na rzecz swoich podopiecznych.

Pakiety startowe od 4 RUN:

Mamy dla Was 6 pakietów startowych. Co trzeba zrobić?

Idea jest bardzo prosta – ponieważ cel jest szczytny, zależy nam na dotarciu do jak największej grupy ludzi, biegaczy i osób mogących pomóc.

Co należy zrobić?

1.                 Polubić na Facebooku 4 RUN następujące zdjęcie: KLKINIJ

2.              Udostępnić je na swojej tablicy

Zasady:

1.                 Pakiety startowe będą do odbioru w dniu biegu: 7 września.

2.              Spośród wszystkich udostępnień, wylosujemy 6 osób

3.               Udostępniać i lajkować możecie do godziny 12.00, 5 września.

4.             5 września skontaktujemy się z tymi, którzy wezmą udział w biegu i otrzymają darmowe pakiety startowe.

Rejestracja:

Tylko do czwartku, 4 września, można rejestrować się przez internet na I Bieg Serca. Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się pospieszyć. Liczymy na Was poza konkursem!

www.bieg-serca.pl

Bieg rusza 7 września.

Ośrodek Sportu i Rekreacji na warszawskim Targówku w godzinach 10:00-16:00 odbędzie się niespotykane wydarzenie – I Biegu Serca pod hasłem „Każde okrążenie ma znaczenie”. Będzie to piknik biegowy organizowany przez Fundację „Spartanie Dzieciom”. Zawodnicy – a jest ich już ponad 600 – podejmą wyzwanie pokonania jak największej liczby okrążeń. Bieżnia liczy sobie 400 metrów. Niektórzy deklarują nie lada poświęcenie. –

W ramach organizowanych podczas Biegu Serca nieoficjalnych Mistrzostw Polski w biegu 5-godzinnym znalazło się już 10 śmiałków, którzy zmierzą się z tym wyzwaniem. Bo sportowca podziwia się nie za wynik, ale za postawę. Będziemy im wszyscy mocno kibicować – mówi Michał Leśniewski, szef Fundacji „Spartanie Dzieciom”.

Atrakcje i program:

Do grona biegaczy-pomagaczy dołączyły właśnie znane nazwiska. W promocję biegu zaangażowali się dwaj wspaniali biegacze – Jerzy Skarżyński i Marcin Świerc. Na bieżni pojawi się z kolei Dariusz Strychalski, niesamowity biegacz, który pokonał jeden z najtrudniejszych ultra maratonów świata – Badwater Ultramarathon.

W Biegu Serca weźmie udział także Marek Plawgo, brązowy medalista z mistrzostw świat, który podczas wydarzenia będzie uczył techniki biegu przez płotki. Charytatywnie swoje okrążenia pokona także Tomasz Karolak – jeden z najbardziej znanych polskich aktorów i zapalony biegacz. Co więcej, aktor planuje wziąć udział w biegu w spartańskiej zbroi. Na tym nie kończy się lista nazwisk. Do grona Ambasadorów biegu dołączył również Jerzy Dudek, Dawid Woliński i Marcin Cejrowski.   

Organizatorzy, poza cześcią biegową, mocno zadbali o zaplecze biegu! Jest to przede wszystkim impreza rodzinna więc nie ma obaw, że zabraknie atrakcji dla najmłodszych. – Gdy poza bieżnią będą odbywać się atrakcje dla dzieci, biegacze, którzy w tym czasie będą pokonywać swoje okrążenia, mogą liczyć na gorący doping cheerleaderek z Bell Arto oraz dodające energii występy zespołów m.in. The Plants oraz Forma Dowolna – mówi Michał Leśniewski, szef Fundacji „Spartanie Dzieciom”.

Na koniec na wszystkich czeka gorący posiłek. Nie zgłodniejecie, będziecie mieli okazję wiele się nauczyć, biegowo spędzić weekend a przy tym zrobić najważniejszą rzecz – swoim bieganiem czy dopingiem wspomóc chore dzieci, które oddałaby wszystko aby móc uczestniczyć w takiej imprezie.

 4 RUN jest patronem medialnym biegu więc po całym imprezie nie zabraknie relacji wraz ze zdjęciami, na których na pewno będziecie mogli się odnaleźć. Więcej na temat zawodów na: www.bieg-serca.pl oraz na profilu biegu na Facebooku: www.facebook.com/BiegSerca.