Półmaraton Gochów – biegowe serce Pomorza

obrazek_news

Organizatorzy XXXI Międzynarodowego Półmaratonu Gochów zapraszają na kolejną edycję biegu. Odbędzie się ona 4 czerwca 2011r. w Bytowie. Równolegle odbędą się także Mistrzostwa Polski Leśników. 

Jeżeli jesteś zapalonym biegaczem i lubisz świetną zabawę polączoną z aktywnym wypoczynkem, to Półmaraton Gochów jest dla Ciebie!

Start i meta biegu będą usytuowane w najcenniejszym zabytku architektonicznym miasta – XIV wiecznym Zamku Krzyżackim. Sygnałem rozpoczynającym bieg bedzie wystrzał z zabytkowej haubicy.Trasa będzie przebiegać ulicami Bytowa. Rozstawionych na niej zostanie sześć punktów odświeżania i odżywiania. Czas biegaczom umilać będą zespoły grające  rock, pop, dance i foklor. Ostatnie 20 metrów zawodnicy pokonają po czerwonym dywanie, a pierwszych trzystu zawodników, którzy miną linię mety otrzyma koszulkę startową z materiału technicznego renomowanej firmy.

Cennymi pamiątkami z Półmaratonu Gochów będzie dyplom w języku kaszubskim i  specjalne trofeum o wysokości 30 cm.

Po biegu na każdego zawodnika czekać będzie masaż regeneracyjny, napoje izotoniczne, piwo maratońskie, kiełbaska z grilla i żurek z dużą ilością mięsa, a później także zabawa dla wszystkich uczestników i kibiców.

Wpiszmy się razem do annałów sportowej historii Półmaratonu Gochów! W tym dniu na bytowskim zamku nie może was zabraknąć!