Półmaraton Warszawski: zobacz co w edycji 2015

obrazek_news

Ruszyły zapisy na Półmaraton Warszawski 2015. Co przygotowali organizatorzy?

W 2015 roku już po raz dziesiąty sezon biegowy będzie otwierać wiosenny półmaraton w Warszawie. Zapisy wystartowały 10 października o 10:10 i od tej pory już 3 000 osób zarejestrowało się do startu w 10. PZU Półmaratonie Warszawskim. Czekają na nich specjalne atrakcje.

Przyszłoroczna edycja PZU Półmaratonu Warszawskiego ze względu na okrągły jubileusz będzie pod wieloma względami wyjątkowa. Specjalnie dla uczestników imprezy zostało przygotowanych 10 niespodzianek, które uczynią 10. PZU Półmaraton Warszawski biegiem zapamiętanym na długo. Organizatorzy będą systematycznie ujawniać po jednej z dziesięciu atrakcji dla uczestników. Pierwszą kartę odsłonią już w najbliższy czwartek – 13 listopada.

Do startu w 10. PZU Półmaratonu Warszawskiego zostały 4 miesiące. To jeszcze dość czasu, by, korzystając ze sprzyjającej jeszcze aury, regularnym treningiem zbudować świetną formę  na  marcowe wyzwanie biegowe. Zgłosić się do startu można na stronie internetowej biegu: www.pzupolmaratonwarszawski.com. Na tej stronie będą również publikowane na bieżąco szczegóły dotyczące organizacji 10. PZU Półmaratonu Warszawskiego.