Ponad 70 osób na Akademii Biegowej Brooks w Bielsku-Białej
Startuje w triathlonie i biegach ekstremalnych. Od najmłodszych lat związany z dziennikarstwem i sportem. Studiował Dziennikarstwo spec. foto na UW,...

obrazek_news

Braliście już udział w swoim mieście? Akademia Biegowa Brooks w Bielsku-Białej i potężna frekwencja na treningu pod okiem w-ce mistrza Polski w maratonie. Do tego testy sprzętu i nagrody.

Ponad 70 uczestników wzięło udział we wtorek w Akademii Biegowej Brooks w Bielsku-Białej (a przy okazji w pierwszych urodzinach „czwartkobiegowych” treningów organizowanych cyklicznie przez Sklep Biegowy w Bielsku-Białej)

W myśl hasła Run Happy marki Brooks, ponad 70 osobową grupę poprowadził Marek Jaroszewski, utytułowany na świecie, wicemistrz Polski w maratonie (02:16:09). Podczas treningu każdy mógł biegać w wybranym przez siebie, nowym modelu butów. Na zakończenie Akademii każdy z uczestników dostawał opaskę, chustę z logo „Run Happy”. 

Akademia Biegowa Brooks w Twoim mieście

Ponieważ Akademia podróżuje po całej Polsce, to możecie szukać jej w swoim mieście. A całą Bielsko-Białą w imieniu organizatorów zapraszamy na „Czwartkobiegi”. To wspólne treningi, które odbywające się, co czwartek o godz. 18:30. Następny trening odbędzie się 12 listopada na Stadionie Lekkoatletycznym Sprint w Wapienicy. Spotkania biegowe są urozmaicone, a ćwiczenia zróżnicowane pod względem umiejętności i kondycji uczestników.

fot. Sklep Biegowy Bielsko-Biała

Powrót