Powitaj wiosnę z nowym sprzętem!

obrazek_news

Co prawda, wiosna coraz bliżej, ale ranki i wieczory wciąż  są mroźne. Treningi na przedwiośniu niosą ze sobą ryzyko przeziębień, dlatego koniecznie zadbaj o odpowiedni ubiór. Możemy Ci w tym pomóc!

Zapraszamy do udziału w nowym konkursie przygotowanym we współpracy z firmą Under Armour. Wskaż prawidłową odpowiedź i wygraj nagrody!

Który z ambasadorów marki Under Armour zdobył najwięcej medali olimpijskich?
A. Lindsey Vonn
B. Chriss McCormak
C. Michael Phelps
D. George St Pierre

Odpowiedzi przesyłajcie na adres: redakcja@4run.pl.

Dla najszybszego uczestnika konkursu, który wskaże poprawną odpowiedź mamy półgolf  ColdGear Compression Mock. Coldgear to odzież gwarantująca maksymalny komfort cieplny w czasie uprawiania sportów zimą, doskonale się sprawdza jako tzw. pierwsza warstwa.

Dla trzech kolejnych osób mamy nagrody pocieszenia – czapki Under Armour Arctic Beanie – idealne do uprawiania sportów, gdy jest chłodno i kiedy zależy nam na najefektywniejszym odprowadzaniu wilgoci. Ściśle przylegająca do głowy czapka z lekkiego materiału microfleece (cienki polar) ColdGear, utrzymuje ciepło, suchość i lekkość, a technologia HeatGear transportuje wilgoć z dala od głowy, powodując, że pozostaje ona sucha nawet przy bardzo dużym wysiłku.