Poznaj tajniki maratonu!

obrazek_news

Przyjdź na Bieg Debiutanta i poznaj tajniki maratonów tuż przed 36 Maratonem Warszawskim. Całość darmowa.

Warszawa, wrzesień 2014 – w sobotę, 27 września odbędzie się Bieg Debiutanta – wspólna aktywność przed 36. Maratonem Warszawskim. Całość poprowadzą maratończycy – Olga Kalendarova – Ochal oraz Paweł Ochal. 

– Zapraszamy wszystkich biegaczy, dla których dystans 42, 195 km jest nowym wyzwaniem – mówi Paweł Ochal, wybitny biegacz, trener programu Czas Debiutanta.

– Przewidzieliśmy rozgrzewkę, bieg na dystansie 4 km oraz wspólne rozciąganie. Porozmawiamy też na tematy nurtujące wielu poczatkujących maratończyków: co zjeść przed startem, jaką i czy poprowadzić rozgrzewkę, jak skupić się przed biegiem, w co się ubrać, jak wygrać ze słabością i tzw. ścianą, gdzie się ustawić i na jaki czas biec, co robić na punktach odżywczych oraz jak wygrać maraton J, dodaje.

Wszystkich debiutujących maratończyków zapraszamy w sobotę, 27 września o godz. 11:00 do Parku Skaryszewskiego w Warszawie (wejście od Ronda Waszyngtona, zbiórka przy pomniku).

Wstęp wolny ale obowiązuje rejestracja: KLIKNIJ

Informacja o trenerach:

Olga Kalendarova – Ochal

Wielokrotna medalistka mistrzostw Ukrainy, od 2011 obywatelka Polski. Mistrzyni Polski w Półmaratonie, zwyciężczyni Półmaratonu Warszawskiego w 2013. Dwukrotnie na podium Maratonu Warszawskiego – w 2010 oraz 2011 roku. W 2013 triumfatorka Orlen Warsaw Maraton. Multizwyciężczyni biegów ulicznych w Polsce i za granicą. Dwukrotna, wojskowa wicemistrzyni świata w biegach długodystansowych.

Paweł Ochal

Trzynastokrotny medalista mistrzostw Polski, medalista Młodzieżowych Mistrzostw Europy na 10 km. Zwycięzca Maratonu w Dębnie i Warszawie w 2007 roku. Reprezentant Polski w biegach długich w latach 2002-2008. Wicemistrz Polski w półmaratonie z 2013 roku i 2014 roku. 14krotny medalista Mistrzostw Polski.

Powrót