Program i trasa 37. PZU Maratonu Warszawskiego 2015

obrazek_news

Zobaczcie, co czeka Was na trasie 37. PZU Maratonu Warszawskiego 2015. Dołączcie do sztafety lub zapiszcie na bieg najmłodszych: PROGRAM

Oto szczegółowy plan na 2015 rok:

Kiedy? weekend 25-27 września 2015 roku.

Mapa, trasa 37. PZU Maratonu Warszawskiego 2015: KLIKNIJ

Sztafeta maratońska

Zupełną nowością jest sztafeta maratońska przeprowadzona w nowatorskiej formule, sprawdzonej w największych maratonach świata. 27 września taki bieg odbędzie się w Polsce po raz pierwszy. Trzyosobowa sztafeta wystartuje i pokona całą trasę razem z uczestnikami Maratonu. To wspaniała możliwość dla osób, które dopiero oswajają się z myślą o przebiegnięciu królewskiego dystansu. 

W ten sposób można zamknąć sezon biegowy z przyjaciółmi, rodziną czy kolegami z firmy. 

Młodzi Bohaterowie Narodowego: biegi dziecięce

Fundacja „Maraton Warszawski” stawia na dzieci. Edukacja młodych sportowców i zachęcanie dzieciaków do aktywności fizycznej to jedne z jej najważniejszych długofalowych celów.  Biegi dziecięce „Młodzi Bohaterowie Narodowego” w zeszłym roku cieszyły się tak dużą popularnością, że w tym sezonie postanowiono rozszerzyć ich formułę. Dzieciom poświęcona jest cała sobota! Do zabawy zaproszone są nawet maluchy z rocznika 2014! Dodano także kategorię dla juniorów. W ramach dziecięcej soboty odbędzie się także wielobój i mnóstwo dodatkowych atrakcji. Zapisy na biegi ruszają 10.07.2015 r.

III Bieg Wegański 5K

Dla wszystkich, którzy chcieliby pobiec krótszy dystans jest także propozycja na sobotę. 26 września odbędzie się impreza partnerska: III Bieg Wegański na dystansie 5 km. Organizatorem jest: Run Vegan! Przy okazji biegu zaplanowane są wykłady i warsztaty dotyczące zdrowego stylu życia i odżywiania. Organizatorzy serdecznie zapraszają nie tylko wegan!

Powrót