Przed nami czwarta odsłona Samsung Irena Women’s Run!

obrazek_news

W najbliższą niedzielę 23 czerwca br. odbędzie się czwarta edycja biegu wyłącznie dla kobiet – Samsung Irena Women’s Run. Pięciokilometrowa trasa będzie wiodła przez piękne tereny Agrykoli, Łazienek Królewskich oraz Alei Ujazdowskich. Honorową patronką biegu jest legenda polskiego sportu – Irena Szewińska.

Bieg Samsung Irena Women’s Run, podczas którego uczestniczki mają do pokonania pięciokilometrową trasę, rozpocznie się na warszawskiej Agrykoli już w najbliższą niedzielę. Ideą biegu jest zachęcenie wszystkich kobiet do aktywnego wypoczynku i dbanie o własne zdrowie. Pobiec może każda kobieta bez względu na to, w jakiej jest aktualnie formie fizycznej –  a więc zarówno panie biegające regularnie, jak i te, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym sportem. Organizator zaprasza również mężczyzn, aby przyszli i mocno dopingowali wszystkie biegnące kobiety.

Cieszę się bardzo, iż wraz z firmą Samsung już po raz czwarty będziemy organizować bieg Samsung Irena Women’s Run, który na stałe zagościł w sportowych kalendarzach. Serdecznie zapraszam wszystkie kobiety, aby 23 czerwca stanęły na starcie i pobiegły razem z nami – mówi honorowa patronka biegu Irena Szewińska.

Rozpoczęcie imprezy nastąpi 23 czerwca 2013 roku o godzinie 10.30. Na uczestniczki biegu czeka wiele niespodzianek i atrakcji przygotowanych m.in przez sponsorów i partnerów wydarzenia. Start biegu jest zaplanowany na godzinę 12.00.

Każda chętna uczestniczka, która ukończyła 13. rok życia, może się zarejestrować na stronie www.BiegKobiet.pl. Opłata rejestracyjna za pakiet startowy wynosi 39 złotych.