Puchar Maratonu Warszawskiego znowu podnosi poprzeczkę!

obrazek_news

Cykl pięciu imprez biegowych „Puchar Maratonu Warszawskiego” to płynny, konsekwentny trening przygotowujący do udziału w 34. Maratonie Warszawskim.
Już w najbliższą sobotę, 23 czerwca wyzwaniem będzie bieg na 15 km na terenie Międzylesia. Fundacja „Maraton Warszawski” serdecznie zaprasza do uczestnictwa w wydarzeniu i gorąco zachęca biegaczy do sprawdzenia się przed kolejnym wrześniowym maratonem!

Miejsce: Warszawa

Czas: kwiecień – wrzesień 2012

Forma: biegi na 5, 10, 15, 20, 25 km

Cel: przygotowanie do startu
w 34. Maratonie Warszawskim!

Najbliższy bieg: 15 km; 23 czerwca;

Międzylesie, przy ul. Przedwiośnie za Centrum Zdrowia Dziecka

Puchar Maratonu Warszawskiego składa się z pięciu imprez biegowych odbywających się co cztery tygodnie, a dystans za każdym razem wzrasta o pięć kilometrów. Zaczęliśmy więc od 5 km na Kępie Potockiej 21 kwietnia, potem był bieg na 10 km w Lesie im. Jana III Sobieskiego w Wawrze 19 maja. W najbliższą sobotę, 23 czerwca podejmiemy wyzwanie 15 km w Międzylesiu. To już półmetek cyklu biegowego – zostanie nam jeszcze rywalizacja na dystansach 20 i 25 km.

Zapisy do sobotniego biegu przyjmowane będą bezpośrednio  przed imprezą w godzinach 8:30-10:00, w biurze zawodów zlokalizowanym w pobliżu startu – w Międzylesiu przy ul. Przedwiośnie za Centrum Zdrowia Dziecka. Opłata startowa za udział w najbliższym biegu wynosi 10 zł. Dodatkowo każdy zawodnik podczas swojego pierwsze biegu wnosi jednorazową opłatę w wysokości 10 zł za chip o pomiaru czasu, który będzie mu służył przez wszystkie pozostałe biegi w całym cyklu. Podczas zawodów prowadzone będą klasyfikacje w kategoriach wiekowych, a za odpowiednie miejsca przyznawane będą punkty. Po zakończeniu każdego biegu odbywać się będzie tradycyjne losowanie nagród wśród wszystkich uczestników.

Więcej szczegółów na temat biegu znajduje się na stronie internetowej: http://www.maratonwarszawski.com.pl/node/28900.

Gotowi? Do zobaczenia na starcie 23 czerwca w Międzylesiu!