Puma współpracuje z… Rihanną i prezentuje Pulse XT geo – dynamiczny but treningowy dla kobiet

obrazek_news

Co Rihanna ma wspólnego z bieganiem? Jej wygląd jasno sugeruje, że nie umie żyć bez sportu. Puma weszła we współpracę z amerykańską gwiazdą i wspólnie zaprezentowali nowy model: Puma PULSE XT GEO. Ma to być partner podczas wszystkich rodzajów treningów

Dzięki zastosowanym materiałom oraz fasonowi, PULSE XT GEO jest idealnym kompanem podczas wszystkich rodzajów treningu, nawet tych najbardziej intensywnych, jak np. crossfit. A do tego, nowe obuwie PUMY świetnie sprawdza się zarówno na sali, jak i w ćwiczeniu na zewnątrz.

PULSE XT GEO wyróżnia elastyczność, lekkość i przewiewność. Duży wpływ ma na to otulająca but siateczka MESH i konstrukcja cholewki wykonana z certyfikowanej pianki ARIAPRENE. Materiał ten jest całkowicie hipoalergiczny i wolny od toksyn. Przy powstawaniu obuwia zrezygnowano z lateksu, który może wywoływać reakcje alergiczne.

Projektanci PUMY z myślą o Rihannie położyli również nacisk na unikatowy styl, kształtując linię buta tak, aby osiągnąć efekt sportowej elegancji. Nie zapomniano przy tym o właściwej stabilizacji, gdyż specjalna konstrukcja cholewki sprawia, że PULSE XT GEO doskonale trzyma się stopy.

Do wyścielenia wnętrza buta użyto specjalistycznej wkładki z poduszkami gwarantującymi komfort i dodatkową amortyzację dla stopy w miejscach, gdzie potrzebuje tego najbardziej. O wygodę użytkownika zadbano również przy projekcie języka. Z uwagi na jego połączenie z butem, nigdy nie będzie się podwijał lub chował do środka podczas intensywnych ćwiczeń.

Za przyczepność PULSE XT GEO odpowiada natomiast skomplikowany i szczególny projekt podeszwy. Gumowe wypustki w dopasowanych do nacisku kształtach pomagają utrzymać odpowiednią równowagę i kontrolę, a przy tym nie rysują podłogi. Wyznaczono na podeszwie specjalny rowek, który zapewnia płynne przejście nacisku od pięty po same palce. W strategicznym dla efektywnego treningu miejscu, po wewnętrznej stronie podeszwy, umieszczono też gładką platformę wspierającą obrót.

PULSE XT GEO to wielozadaniowy, sportowy but dla kobiet, pasujący do różnych sportów i na każdym poziomie zaawansowania. Sprawdzi się równie dobrze podczas swobodnych wybiegań, spacerów z psem i treningów w zamkniętych pomieszczeniach.

Cena? 329 zł.

Powrót