Jakie buty do crossfitu wybrać? Nowa propozycja Reeboka

Reebok wprowadził na rynek nowe buty treningowe z serii Reebok CrossFit Nano 7 i tym samym potwierdza wiodącą pozycję wśród marek obuwniczych, kierujących ofertę do środowiska CrossFitu. Nowy but treningowy linii Nano precyzyjnie współgra z sylwetką sportowca i doskonale dopasowuje się do jego ruchów.

reebok crossfit nano7 buty do crossfitu

Nano 7 z założenia umożliwiają poprawę zwinności i zwrotności podczas treningu. Co w nich siedzi? Udoskonalony nosek buta zapewnia jeszcze większą moc, lepsze dopasowanie i stabilność. Wzmocnienie pięty zaś gwarantuje pewne wyczucie podłoża oraz bezpieczeństwo każdego ruchu podczas treningu. A wkładka Ortholite daje poczucie amortyzacji podczas najcięższych treningów. Udoskonalona warstwa RopePro – zapewnia jeszcze większą trwałość i ochronę buta, a wykorzystanie nowoczesnego, gumowego tworzywa pozwala na utrzymanie wysokiej przyczepności i wytrzymałości podeszwy środkowej.

Cena i dostępność

Premierowe obuwie będzie dostępne dla wszystkich fanów fitnessu od 5 stycznia 2017 w cenie 549 zł.

 

Dostępne kolory

Damska i męska wersja, są dostępne w 3 wersjach kolorystycznych. Do kupienia w sklepach stacjonarnych i na stronie producenta.

Reebok zawsze stara się dostarczać najlepsze produkty dla środowisk CrossFitu i fitnessu. Nieustająco rozwijamy i udoskonalamy tę najbardziej wszechstronną, treningową serię jaką jest Nano. Naszym celem jest także umożliwienie sportowcom poruszania się w jak najbardziej naturalny i płynny sposób.” – przyznaje Eliza Godzimirska z Reebok Poland.