Reebok One Series Challenge podczas Biegu Na Szczyt Rondo 1

obrazek_news

Reebok One Series Challenge podczas Biegu Na Szczyt Rondo 1

Już w sobotę, 15 marca odbędzie się czwarta edycja prestiżowego Biegu Na Szczyt Rondo 1 w Warszawie. Podczas zawodów rozgrywanych w randze Towerrunning Grand Prix of Poland, uczestnicy będą mieli okazję zdobyć nagrody w jeszcze jednej, dodatkowej rywalizacji – Reebok One Series Challenge.

 

Uczestnicy Biegu Na Szczyt Rondo 1 stoją przed wyzwaniem wbiegnięcia na 37. piętro warszawskiego biurowca. Po drodze pokonać muszą prawie 850 schodów. Do takiego wysiłku trzeba być odpowiednio przygotowanym, stąd szanse na zwycięstwo mają jedynie Ci, którzy wyspecjalizowali się w tej dyscyplinie sportu i regularnie startują w biegach zaliczanych do klasyfikacji Towerrunning World Cup. W Rondo 1 o miejsce na podium powalczą zatem czołowi zawodnicy i zawodniczki Pucharu Świata z Polski, Czech, Słowacji, Niemiec, Austrii, Włoch, Słowenii czy Hiszpanii.

Amatorzy też jednak mają o co walczyć. Marka Reebok, która sponsoruje bieg od jego pierwszej edycji, przygotowała dodatkową rywalizację – Reebok One Series Challenge:

Reebok nagrodzi trójkę najszybszych zawodników i zawodniczek na punkcie pomiaru czasu na 10. piętrze Rondo 1. Zwycięzcy otrzymają buty Reebok One Series z najnowszej kolekcji. Za miejsca drugie i trzecie, przekażemy technologiczne koszulki biegowe – mówi Piotr Błaszczyk, Fitness Marketing Manager marki Reebok.

 

Kolekcja obuwia Reebok One Series oparta jest na innowacyjnej konstrukcji buta, składającej się z trzech stref odpowiadających każdej fazie stawiania kroku, co znacznie podnosi efektywność i komfort biegu, umożliwiając miękkie lądowanie, płynne przejście i szybkie wybicie. Dodatkowo, bezszwowe połączenie poszczególnych elementów buta gwarantuje poczucie niezwykle płynnego biegu i eliminuje ryzyko podrażnień. 

Bieg Na Szczyt Rondo 1 to jedna z 11 najważniejszych imprez w cyklu Towerrunning World Cup. Warszawski biurowiec stoi tym samym w jednym szeregu z tak znanymi budynkami, jak Empire State Building (Nowy Jork), Stratosphere Tower (Las Vegas), Torch Tower (Doha), Taipei 101 (Taipei), Millenium Tower (Wiedeń) czy Eureka Tower (Melbourne). Bieg cieszy się rekordowym zainteresowaniem biegaczy – 500 pakietów startowych dostępnych w rejestracji internetowej rozeszło się w zaledwie 25 minut. Impreza ma ponadto wymiar charytatywny – cały przychód z opłat startowych przekazywany jest na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

 

Więcej informacji na www.biegnaszczyt.pl i profilu www.facebook.com/BiegNaSzczytRondo1.

Powrót