Rusza druga edycja Akademii Biegowej Brooks
Startuje w triathlonie i biegach ekstremalnych. Od najmłodszych lat związany z dziennikarstwem i sportem. Studiował Dziennikarstwo spec. foto na UW,...

obrazek_news

Akademia Biegowa Brooks 2015 – już niedługo w Twoim mieście! Testuj buty, wygrywaj nagrody, poznaj nowych ludzi. Każdy gość akademii dostaje prezent.  A my sprawdzamy jak to będzie wyglądało.

Bieganie stało się dla Polaków sportem narodowym, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Statystyki mówią same za siebie – ten sport uprawia już co piąty dorosły Polak! Należysz do tego grona? Dołącz zatem do Akademii Biegowej Brooks.

Przyjdź i sprawdź się, testuj buty – to nic nie kosztuje

Znana już w Polsce amerykańska marka Brooks, to jeden z czołowych producentów specjalistycznego obuwia biegowego. Teraz masz szansę poznać ją jeszcze lepiej! Będziesz mógł zapoznać się ze szczegółami oferty Brooks, która została idealnie skrojona na potrzeby biegaczy. To dopiero początek tego, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Podczas Akademii Biegowej Brooks każdy będzie mógł przetestować interesujące go obuwie w sklepie partnerskim.

Nie zabraknie spotkań i rozmów z ekspertami marki, którzy z chęcią podzielą się swoją wiedzą i pomogą rozwiać wszelkie biegowe wątpliwości. Nie wiesz czy jesteś supinatorem, czy pronatorem? Jakiej amortyzacji potrzebujesz? Który but będzie idealny dla Twojego stylu biegania? Te pytania z pewnością nie pozostaną bez odpowiedzi podczas Akademii Biegowej Brooks.

Każdy dostaje prezent

Jeśli masz apetyt na więcej, będziesz mógł także wziąć udział w wykładach, wspólnym treningu. Każdy uczestnik biegu otrzyma także upominek od marki Brooks, będzie to chusta typu „buff”. Dodatkowo każdy uczestnik Akademii otrzyma bon rabatowy 20% na produkty marki Brooks. Akademia Biegowa Brooks to doskonała okazja by poznać „od podszewki” tę interesującą markę, która z każdym dniem zyskuje w Polsce kolejnych zadowolonych klientów.

Pierwsze dwa spotkania odbędą się:

My pojawimy się na najbliższym treningu w Warszawie, do zobaczenia!

15.09 – sklep Biegowy Ergo (Warszawa)

17.09 – sklepa Szafa Biegacza (Przemyśl)

Powrót