Ruszają zapisy na 8. Półmaraton Warszawski

obrazek_news

Wspomnienia po ostatnim, rekordowym Maratonie Warszawskim wciąż są żywe w naszej pamięci, a już startujemy z zapisami na 8. Półmaraton Warszawski! Dynamiczny rozwój imprezy wraz z bijącą wszelkie rekordy frekwencją sprawiły, że Półmaraton Warszawski jest w czołówce europejskich biegów na tym dystansie!

Ósma edycja Półmaratonu Warszawskiego odbędzie się w ostatnią niedzielę marca 2013 roku.Pierwszy Półmaraton Warszawski wystartował w 2006 roku. Kolejne lata stały się początkiem imponującego procesu bicia rekordów i zainteresowania ze strony uczestników z całego świata.
Z roku na rok liczba osób stających na linii startowej dystansu 21,0975 km rośnie w oszałamiającym tempie!

Tegoroczna edycja półmaratonu przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Wystartowało 7191 uczestników, czyli o niemal dwa razy więcej niż rok wcześniej.
To bezkonkurencyjnie największa impreza tego typu w Polsce.

Cel, który Fundacja „Maraton Warszawski” postawiła przed 8. Półmaratonem jest równie imponujący: dołączyć, do pierwszej dziesiątki europejskich półmaratonów! Cel niezwykle ambitny, ale osiągalny!

Finał 8. Półmaratonu Warszawskiego odbędzie się na błoniach Stadionu Narodowego, czyli zaledwie kilka kroków od miejsca, gdzie swój bieg zakończyli uczestnicy tegorocznego Maratonu Warszawskiego. Dzięki temu uczestnicy biegu poczują przedsmak niepowtarzalnych emocji, które towarzyszyć będą wszystkim, którzy jesienią spróbują swoich sił w 35. Maratonie Warszawskim.

Wszystkich chętnych do udziału w 8. Półmaratonie Warszawskim zapraszamy do internetowych zapisów. Rejestracji można dokonać na stronie internetowej biegu: www.polmaratonwarszawski.pl.

Powrót