Ruszają zapisy na Accreo Ekiden

obrazek_news

Pod koniec kwietnia w Warszawie będziemy świadkami największej rywalizacji sztafetowej w Polsce. Czterysta sześcioosobowych drużyn zmierzy się z dystansem 42,195 km, w ramach IX Accreo Ekidenu.

Już po raz dziewiąty organizatorzy Accreo Ekidenu zapraszają do udziału w sztafecie maratońskiej. Trasa biegu tradycyjnie zostanie podzielona na 6 odcinków: 7,195km-10km-10km-5km-5km-5km. Każdy z członków drużyny wybiera najdogodniejszy dla siebie dystans, aby wspólnym wysiłkiem udało się pokonać maraton.
W ramach imprezy po raz pierwszy odbędą się Mistrzostwa Polski Sztafet Firmowych.

Wszyscy chętni do sprawdzenia swoich możliwości powinni pamiętać, że liczba miejsc na starcie jest ograniczona. W biegu będzie mogło wziąć udział 400 zespołów.

IX Accreo Ekiden odbędzie się 21 kwietnia, na Kępie Potockiej w Warszawie. Sztafeta wystartuje w dwóch turach. Pierwsze 200 zespołów wyruszy o godzinie 9:00, a druga tura wystartuje o godzinie 14:00. Zawodników obowiązuje limit czasu wynoszący cztery i pół godziny.

Gorąco zachęcamy do zapisów, które starują już jutro od godziny 10:00. Wszystkich chętnych zapraszamy na stronę internetową biegu: www.accreoekiden.pl.