Ruszyły zapisy na 10. Półmaraton Warszawski

obrazek_news

Jubileuszowa edycja i jeden z największych biegów w całej Europie – mimo że bieg odbędzie się 29 marca 2015 to możecie się już zapisywać.

Ruszyły zapisy na dziesiąty, jubileuszowy Półmaraton Warszawski. Ubiegłoroczną  edycję półmaratonu wygrał Kenijczyk Victor Kipchirchir, który w tym roku stanął również na najwyższym stopniu podium 36. PZU Maratonu Warszawskiego.

Komu tym razem uda się zwyciężyć? Dowiemy się  29 marca 2015 podczas 10. PZU Półmaratonu Warszawskiego.

Ubiegłoroczną edycję PZU Półmaratonu Warszawskiego ukończyła rekordowa liczba uczestników. Linię mety przekroczyło 11147 biegaczy, dzięki czemu 9. PZU Półmaraton Warszawski uplasował się na piątym miejscu w rankingu największych europejskich biegów półmaratońskich zaraz po Paryżu, Berlinie, Wiedniu i Amsterdamie.

Warto jednak pamiętać, że ostatni weekend marca to nie tylko rywalizacja na trasie biegu, ale również szereg atrakcji dla samych warszawiaków. Oprócz sportowych emocji na uczestników i kibiców czeka mnóstwo dodatkowych aktywności: Targi Expo Sport&Fitness Wiosna 2015, seminaria biegowe, punkty zabaw dla dzieci, wspólna rozgrzewka przed biegiem, a do tego miasteczko maratońskie ze specjalnymi strefami od PZU – sponsora tytularnego Półmaratonu Warszawskiego. 

Wszystkich chętnych do udziału w biegu zapraszamy do internetowych zapisów. Rejestracji można dokonać na stronie internetowej biegu: www.pzupolmaratonwarszawski.com.

Powrót