Sprawdź się: dobra zabawa i pomoc potrzebującym

obrazek_news

Gigantyczna opona kontra siła Twoich mięśni. W charytatywnej rywalizacji podczas Reebok Tire Flip. Już w ten weekend sprawdź swoje możliwości. Lub wpadnij na trening CrossFit. A 4RUN zrobi Ci zdjęcie z Twoich zmagań. 

Marka Reebok, zgodnie z hasłem „Be More Human”, kolejny raz stawia wyzwanie miłośnikom sportowych zmagań. Uczestnicy Reebok Tire Flip będą mieli za zadanie zmierzyć się z gigantyczną oponą na trasie 100 m. Widowiskowa rywalizacja i ogromny wysiłek podczas zawodów to jednak nie wszystko. Zwycięska drużyna wskaże fundację, na rzecz której Reebok przekaże 10 tys. złotych. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 18 kwietnia na placu przed CH Arkadia w Warszawie.

Rywalizacja i współzawodnictwo

Dwuosobowe drużyny będzie rywalizowały ze sobą na 100-metrowej trasie, wspólnymi siłami przerzucając gigantyczną oponę od Monster Trucka. Zadaniem uczestników będzie pokonać swoje słabości i wyprzedzić innych zawodników. Zwycięska drużyna będzie mogła wskazać fundację, na rzecz której marka Reebok przekaże sumę 10 tys. złotych do wykorzystania na cele statutowe.

Osoby, które chcą wziąć udział w rywalizacji mogą zgłaszać swoje uczestnictwo do 15.04.2015 na adres: marta.jechna@247.com.pl.

Trening otwarty CrossFit

Dla osób, które nie będą uczestniczyć czynnie w zawodach, ale żadnych sportowych wyzwań otwarta zostanie specjalna strefa CrossFit. Możliwość uczestniczenia w wspólnych treningu pod gołym niebem i czujnym okiem trenera CrossFit, to atrakcja przygotowana zarówno dla zaawansowanych zawodników jak i osób, dopiero zaczynających przygodę z fitnessem. Zajęcia będą trwały od godziny 12.00 do 14.30 w specjalnie przygotowanej strefie na placu przed Arkadią.

Więcej szczegółów o wydarzeniu można znaleźć na stronie: http://bit.ly/ReebokPopUpFitness

„We’re not out here flipping tires to be better tire flippers. We’re doing it to be better.” (ang. “Nie przerzucamy opon po to, żeby być lepsi w przerzucaniu opon. Robimy to po to, żeby po prostu być lepszymi”) – to cytat z filmu promującego kampanię marki Reebok „Be More Human”.

Zgodnie z tym hasłem Reebok postanowił zorganizować rywalizację sportową, która będzie wezwaniem do bycia lepszymi i pełniejszego wykorzystania swojego potencjału. Konkurencja Tire Flip wymaga nie lada siły i techniki, ale i odpowiedniego przygotowania. Podnosząc ciężar opony zawodnicy będą ścigać się z czasem i pokonywać swoje słabości. Do udziału zaproszone są jednak osoby, dla których fitness nie jest wyłącznie aktywnością fizyczną – jest czymś, co usprawnia nie tylko ich ciało, ale i całe ich życie. Poprzez aktywne uprawianie sportu stają się oni lepszymi rodzicami, lepszymi szefami, lepszymi nauczycielami, lepszymi parterami oraz ogólnie lepszymi, silniejszymi wersjami samych siebie.

Powrót