Sprawdź się w Runmageddonie

obrazek_news

Fani ekstremalnych przeżyć już mogą rezerwować terminy kolejnych edycji imprezy spod znaku Runmageddonu w 2015 roku. W przyszłym roku odbędzie się 8 edycji morderczych biegów z przeszkodami, a już teraz można zapisać się na kwietniowy Runmageddon Rekrut w Sopocie oraz majowy Runmageddon Classic w Warszawie. Ponadto wciąż trwa nabór śmiałków na najcięższy z dotychczasowych biegów w tym roku – Runmageddon Hardcore, który odbędzie się 30 listopada na warszawskim Służewcu.

Runmageddon w 2015 roku zadebiutuje w Sopocie. Zawody odbędą się 11 kwietnia, ponownie na terenie sopockiego Hipodromu. Tym razem na uczestników czekać będzie 6 km trasa, na której rozstawionych zostanie co najmniej 30 przeszkód.

Jeszcze większym wyzwaniem dla zawodników będzie Runmageddon Classic, który zostanie rozegrany 9 maja na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. Uczestnicy tego biegu będą mieli do pokonania trasę o długości 12 kilometrów, na której znajdzie się ponad 40  przeszkód wymagających sporej sprawności fizycznej, niezłomności oraz twardego charakteru.

Tegoroczne edycje Runmageddonu pokazały, że nasze  ekstremalne biegi z przeszkodami cieszą się dużym zainteresowaniem. W dotychczasowych imprezach rozegranych w Warszawie i Sopocie wzięło udział trzy tysiące osób, a przed nami jeszcze listopadowa edycja Runmageddon Hardcore. Aby ułatwić zawodnikom planowanie swoich startów w 2015 roku postanowiliśmy już teraz otworzyć zapisy na pierwsze przyszłoroczne zawody w Sopocie oraz w Warszawie. Rekordy frekwencji i systematycznie rosnąca liczba zawodników biorących udział w kolejnych edycjach naszej zabawy pokazują, że coraz więcej osób poszukuje mocnych wrażeń, jakie oferuje ekstremalny wysiłek fizyczny. Szacujemy, że w przyszłorocznych imprezach Runmageddonu weźmie udział ponad 10 tysięcy osób. Wszyscy chętni, którzy chcą sprawdzić, gdzie leżą granice ich możliwości, mogą zapisywać się do przyszłorocznych edycji  na stronie www.runmageddon.pl”  – powiedział nam dyrektor Runmageddonu.

Wkrótce zostaną również uruchomione zapisy na zawody, które po raz pierwszy odbędą się w formułach górskiej i cross-country, obie w znacznie bardziej urozmaiconym terenie, niż dotychczasowe. Oczywiście nie zabraknie tradycyjnych dla Runmageddonu zasieków, ścian, siatek oraz przeszkód lodowych i ogniowych.  

Przyszłoroczny cykl zawodów Runmageddon zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. To największa seria biegów ekstremalnych z przeszkodami w Polsce pod względem liczby wydarzeń oraz uczestników. Charakter imprez oraz liczba i rodzaj przeszkód do pokonania oznaczają świetną zabawę i jeszcze mocniejszą dawkę adrenaliny oraz endorfin dla fanów biegów ekstremalnych a także biegaczy, którzy poszukują odskoczni od monotonnych biegów ulicznych.