Stabilizacja, lekkość, amortyzacja: nowość od New Balance
New Balance zapowiada zupełnie nową jakość w kategorii butów stabilizujących, dla wszystkich którzy pożądają butów zaawansowanych technicznie a przy tym dających lekkość biegu. Model 860v4

Skonstruowanie dobrych butów dla pronatorów to zadanie, które stawia poprzeczkę bardzo wysoko zarówno pod względem samego projektu jak i jego późniejszego urzeczywistnienia. Biegacze nie zniosą pod tym względem żadnych kompromisów, więc produkt, który znajdzie się ostatecznie na sklepowej półce musi być naprawdę dopracowany.

New Balance 860v4 to kolejna odsłona jednego z najbardziej popularnych modeli, który charakteryzuje się stabilizacją oraz wsparciem przy zachowaniu niskiej wagi.

W najnowszym modelu 860 element ABZORB odpowiadający za neutralizowanie wstrząsów podczas lądowania został rozbudowany i teraz wspiera stopę od pięty aż po palce. Współdziałając z unikalną podeszwą środkową wykonaną w technologii ACTEVA®LITE zapewnia doskonałą amortyzację.

Stabilizację zapewnia z kolei znajdujący się pod śródstopiem element T-BEAM®. To ultralekka płytka, która dba nie tylko o niezbędną stabilizację skrętną (tak istotną w przypadku biegaczy ze stopą pronującą), ale również o wsparcie łuku stopy, a zastosowanie inteligentnych geometrii poprawia dodatkowo dopasowania.

860v4 to również nowa bardziej sprężysta i dynamiczna platforma. Tworząc buty dla pronatorów firma nie chciała projektować butów sztywnych i ograniczających. Nowa platforma, na której zbudowane jest 860 przy zachowaniu 12mm spadku pięta-palce pozwala na bardziej płynny bieg, bardziej naturalne przetaczanie stopy, a przede wszystkim na sprężyste wybicie.

Dla poprawienia dynamiki w przedniej części podeszwy zastosowano gumę wtryskiwaną pod ciśnieniem, co jeszcze dodatkowo poprawia jej trwałość oraz daje poczucie jeszcze lepszej amortyzacji.

Wilgoć? Nie ma z tym problemu

W modelu 860v4 siateczkowe panele zapewniają świetne odprowadzanie wilgoci, podczas gdy w najbardziej newralgicznych miejscach zastosowano bezszwowe połączenia materiałów syntetycznych, które niwelują wszelkie tarcie, zapewniając przy tym dobre dopasowanie do kształtu stopy.

Buty mają za zadanie pozwolić Ci zapomnieć o wsparciu i cieszyć się czystą przyjemnością biegania. Cena? Jeszcze nieznana

Powrót