Start w Berlin Marathon? To możliwe zupełnie za darmo!

Start w Berlin Marathon? To możliwe zupełnie za darmo!

obrazek_news

Maraton w Berlinie należy do ścisłego grona najważniejszych maratonów na świecie. To tam w ostatnich latach padały jedne z najlepszych wyników, w tym ubiegłoroczny rekord świata Wilsona Kipsanga – 2:03:23. Nasz partner, marka ALE zaprasza do udziału w konkursie, w którym wygrać można start w tegorocznym 41. BMW Berlin Marathon.

Zasady zabawy są proste. Najpierw trzeba polubić fanpage www.facebook.com/ActiveLifeEnergy. Następnie, za pomocą aplikacji konkursowej należy przesłać swój pomysł na rozwinięcie skrótu ALE. Im pomysł ciekawszy, bardziej oryginalny lub motywujący, tym większe szanse na zwycięstwo. Do głosowania na swoją propozycję można też zachęcić znajomych. Jury weźmie pod uwagę sugestie fanów.

26 sierpnia nastąpi koniec przyjmowania zgłoszeń. Organizator konkursu wyłoni trójkę laureatów. Główną wygraną – pakiet startowy w 41. BMW Berlin Marathon – otrzyma jedna osoba. Jest to nagroda tym bardziej atrakcyjna, że nie ma już możliwości wykupienia pakietu osobiście! Pozostali laureaci zostaną nagrodzeni zestawami odżywek i suplementów diety marki ALE.

Jeśli Chcecie poczuć atmosferę jednego z największych wydarzeń biegowych na świecie dołączacie do konkursu „ALE Berlin!”. Szczegółowy regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są pod adresem http://r.welcometabs.com/ale-berlin.

Powrót