Jeśli planujesz start w zawodach to nasz partner z USA, Brooks Running ma dla Ciebie 70 złotych do wykorzystania na dowolne zakupy.

Wiele startów biegowych w sezonie potrafi nieźle obciążyć portfel. Jeśli ktoś startuje przez cały rok to musi nieźle zaplanować wydatki i zapisy. Dla wszystkich sportowców, którzy aktualnie biorą udział w zawodach przygotowaliśmy zniżkę.

70 zł wpisowego wykorzystasz na zakupy

Przy okazji odbywającego się w Pile półmaratonu, nasz partner, specjalistyczna firma biegowa z USA (Brooks Running) przygotowała zniżkę dla biegaczy. W wysokości opłaty startowej. Tę możesz wykorzystać na dowolne zakupy w sklepie Brooks (stacjonarnym i internetowym).

Jak odebrać zniżkę?

Przez internet:

Wystarczy wejść na stronę Brooks Running zrobić dowolne zakupy (z kategorii odzież, obuwie, akcesoria). Po dodaniu wybranych produktów należy przejść do „koszyka” i tam w polu bony rabatowe wpisać swój kod: U32WR6GV

Stacjonarnie:

Wystarczy pojawić się w sklepie stacjonarnym Brooks w Pile powołać się na zniżkę za wpisowe (obowiązuje na Półmaraton w Pile i inne zawody!), zniżka zostanie naliczona automatycznie przy kasie.

  • Zniżka działa przy zakupach za kwotę od 140 złotych.
  • Czas: możesz skorzystać z oferty tylko do 10 września 2017.