• Biegacz Dla Biegaczy

  NO to teraz pozna prawdziwe ultra noce

  • 4run_pl

   Pełne wrażeń 🙂

 • Andrzej Andrew Duks

  Książkę przeczytałem w zeszłym roku choć historię Jurka poznałem już dużo wcześniej. Dziś jego książka jako jedna z wielu stoi na regale w moim gabinecie 🙂 Ciekawa jest jego historia w rzeczy samej. Z regionalnego biegacza narciarskiego wyrósł na ikonę ultra maratonów. Lista jego osiągnięć nie zmieści się na kilku stronach a4. Życie go nie rozpieszczało w dzieciństwie ale dzięki silnemu charakterowi i determinacji w działaniu osiągnął sukces. Poza tym trafił też na ciekawych ludzi i ma wspaniałych przyjaciół, którzy tak jak on fascynują się ekstremalnym bieganiem. Co do jego diety, to dzisiaj i u nas można skorzystać z przepisów, które zawarte są w książce choć jeszcze kilka lat temu z wieloma składnikami jego potraw byłyby problemy aby je znaleźć na półkach sklepowych.
  Każdemu biegaczowi polecam gorąco do przeczytania tę pozycję.

  • 4run_pl

   A do tego jego sposób żywienia budzi sporo kontrowersji 🙂 Nie dlatego, że jest nieodpowiedni dla Scotta, ale dlatego że niekoniecznie jest dobrym wyborem dla innych.

 • Adamsky

  weganizm budzi sporo kontrowersji w bieganiu ? Chyba w polskojezycznej literaturze bo na swiecie to ogromna grupa ludzi z ogromnymi osiagnieciami. Faktem jest ze zmiana nawykow jest procesem ciezkim i kosztownym czasowo, ale przy sporej zawzietosci mozliwym. Jak jestem wegetarianem, biegam sporo wlacznie z maratonami na pustyniach takich jak dolina smierci etc. oczwiscie zdrowym 🙂 Pozdrawiam i kazdego zachecam do porzucenia „miesa”.

  • 4run_pl

   No widzisz, ile ludzi tyle opinii. Ten temat zawsze będzie „gorący 🙂 I nawet tam gdzie tak jak piszesz to „ogromna grupa ludzi z ogromnymi osiągnięciami” temat również budzi kontrowersje. I to nie pod kątem tego, że jest zły, tylko pod kątem tego, że nie jest dobry dla każdego. Tak samo jak weganin odeprze, że jedzenie produktów pochodzenia zwierzęcego, również nie jest dla każdego 🙂