To oni pojadą do Londynu!

obrazek_news

Polski Związek Lekkiej Atletyki przedstawił skład reprezentacji Polski w lekkoatletyce na Igrzyska Olimpijskie. Zobacz kto będzie reprezentował nasz kraj w Londynie!

Skład reprezentacji Polski na Igrzyska Olimpijskie w Londynie
   Kobiety  wynik. kwalif.
  1. Marta Jeschke 86 SKLA Sopot 100m/4x100m 11.33/43.06
  2. Anna Kiełbasińska 90 AZS AWF Warszawa 200m/4x100m 23.23/43.06
  3. Daria Korczyńska 81 WKS Śląsk Wrocław 4x100m 43.06
  4. Martyna Opoń 91 OŚ AZS Poznań 4x100m 43.06
  5. Marika Popowicz 88 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 4x100m 43.06
  6. Ewelina Ptak 87 WKS Śląsk Wrocław 4x100m 43.06
  7. Iga Baugmart 89 BKS Bydgoszcz 4x400m 3.29.33
  8. Agata Bednarek 88 AZS Łódź 4x400m 3.29.33
  9. Magdalena Gorzkowska 92 TS AKS Chorzów 4x400m 3.29.33
10. Justyna Święty 92 AZS-AWF Katowice 4x400m 3.29.33
11. Patrycja Wyciszkiewicz 94 Olimpia Poznań 4x400m 3.29.33
12. Renata Pliś 85 MKL Maraton Świnoujście 1500m 4.06.00
13. Karolina Jarzyńska 81 KS Piętka Katowice maraton 2:27:16
14. Katarzyna Kowalska 85 LKS Vectra-DGS Włocławek 3000m prz 9.41.00
15. Matylda Szlęzak 89 AZS AWF Kraków 3000m prz 9.39.87
16. Anna Jesień 78 LŁKS Prefbet Śniadowo 400m pł/4x400m 55.46/3.29.33
17. Monika Pyrek 80 OSOT Szczecin skok o tyczce 4.50
18. Żaneta Glanc 83 OŚ AZS Poznań rzut dyskiem 65.33
19. Joanna Fiodorow 89 OŚ AZS Poznań rzut młotem 74.18
20. Anita Włodarczyk 85 Skra Warszawa rzut młotem 74.88
21. Paulina Buziak 86 OTG Sokół Mielec chód 20 km 1:29:44
22. Agnieszka Dygacz 85 AZS-AWF Katowice chód 20 km 1:31:30
23. Agnieszka Szwarnóg 86 AZS AWF Kraków chód 20 km 1:30:56
   Mężczyźni
24. Dariusz Kuć 86 Zawisza Bydgoszcz 100m/4x100m 10.15/38.88
25. Kamil Kryński 87 KS Podlasie Białystok 200m/4x100m  20.56/38.88
26. Jakub Adamski 87 OŚ AZS Poznań 4x100m 38.88
27. Robert Kubaczyk 86 WKS Śląsk Wrocław 4x100m 38.88
28. Masztak Kamil 84 WKS Grunwald Poznań 4x100m 38.88
29. Zaczek Artur 89 OŚ AZS Poznań  4x100m 38.88
30. Marcin Marciniszyn 82 WKS Śląsk Wrocław 400m/4x400m 45.23/3.02.36
31. Kamil Budziejewski 88 AZS Łódź 4x400m 3.02.36
32. Patryk Dobek 94 SKLA Sopot 4x400m 3.02.36
33. Kacper Kozłowski 86 AZS UWM Olsztyn 4x400m 3.02.36
34. Michał Pietrzak 89 AZS AWF Katowice 4x400m 3.02.36
35. Piotr Wiaderek 84 AZS AWFiS Gdańsk 4x400m 3.02.36
36. Adam Kszczot 89 RKS Łódź 800m 1.43.83
37. Marcin Lewandowski 87 Zawisza Bydgoszcz 800m 1.44.34
38. Marcin Chabowski 86 WKS Flota Gdynia maraton 2:10:07
39. Henryk Szost 82 WKS Grunwald Poznań maraton 2:07:39
40. Łukasz Parszczyński 85 KS Podlasie Białystok 3000m prz 8.21.80
41. Artur Noga 88 KS Warszawianka 110m pł 13.43
42. Łukasz Michalski 88 Zawisza Bydgoszcz skok o tyczce 5.72
43. Tomasz Majewski 81 AZS AWF Warszawa pchnięcie kulą 21.60
44. Przemysław Czajkowski 88 AZS AWF Biała Podlaska rzut dyskiem 65.61
45. Piotr Małachowski 83 WKS Śląsk Wrocław rzut dyskiem 68.94
46. Robert Urbanek 87 MKLA Łęczyca rzut dyskiem 66.93
47. Paweł Fajdek 89 KS Agros Zamość rzut młotem 81.39
48. Szymon Ziółkowski 76 OŚ AZS Poznań rzut młotem 78.51
49. Igor Janik 83 AZS AWFiS Gdańsk rzut oszczepem 82.37
50. Bartosz Osewski 91 AZS AWFiS Gdańsk rzut oszczepem 83.98
51. Paweł Rakoczy 87 AZS AWFiS Gdańsk rzut oszczepem 84.99
52. Rafał Augustyn   84 OTG Sokół Mielec chód 20 km 1:20:53
53. Grzegorz Sudoł 78 AZS AWF Kraków chód 20 km 1:20:58
54. Dawid Tomala 89 AZS AWF Katowice chód 20 km 1:20:50
55. Rafał Fedaczyński 87 AZS AWF Katowice chód 50 km 3:53:30
56. Łukasz Nowak 88 AZS Poznań chód 50 km 3:44:24
57. Rafał Sikora 87 AZS AWF Kraków chód 50 km 3:46:52
 Zawodnicy. którzy uzyskali zgodę na przedłużenie okresu zdobywania norm PZLA:
58. Anna Rogowska 81 SKLA Sopot skok o tyczce do 30.07
60. Karolina Tymińska 84 SKLA Sopot 7-bój do 21.07
59. Paweł Wojciechowski 89 Zawisza Bydgoszcz skok o tyczce do 30.07