Startuje w triathlonie i biegach ekstremalnych. Od najmłodszych lat związany z dziennikarstwem i sportem. Studiował Dziennikarstwo spec. foto na UW,...

Biegasz? Oddaj swój głos i wygraj nagrody. Wspólnie tworzymy ranking najlepszych zawodów, butów, blogów, zdjęć i sprzętu do biegania minionego sezonu.

Biegacze głosują: Twoja opinia

Twój głos jest tutaj najważniejszy. I najbardziej obiektywny. Bo to właśnie Wy, biegacze, sportowcy liczycie się najbardziej. Począwszy od tego, który dopiero zaczyna swoją przygodę ze sportem,  męczy się na 5 kilometrach i wylewa poty na bieżni, przez tego który już zasmakował kilku startów, na profesjonaliście trzaskającym maratony i triathlony kończąc. To Wy tworzycie nasze środowisko biegowe i głos każdego z Was jest tak samo istotny. A my nagradzamy zarówno głosujących jak i zwycięzców poszczególnych kategorii.

Konkurs

Jeśli oddasz swój głos we wszystkich naszych kategoriach, to staniesz przed szansą wygranej. Przygotowaliśmy 3 nagrody dla głosujących:

 1. Buty do biegania o wartości 600 zł
 2. Buty do biegania o wartości 400 zł
 3. Plecak biegowo/rowerowy o wartości 200 zł

Co należy zrobić? To proste. Zagłosuj we wszystkich kategoriach i zostaw nam swój adres mailowy. Do 15 lutego wylosujemy 3 osoby, które wygrywają. Wyniki podamy 16 lutego na stronie głównej 4RUN, wraz z wynikami głosowań.

Głosuj na najlepszych

Każdy użytkownik ma 1 głos w każdej z kategorii. Można głosować tylko 1 raz. Kontrolujemy przepływ głosów i próby nabijania głosów będą rozliczone. Przejdź do wybranej kategorii:

Wybierz najlepsze zdjęcie biegowe: klik

Wybierz najlepsze buty do biegania minionego sezonu: klik

Wybierz najlepsze zawody minionego sezonu: klik

Wybierz najlepszy wpis na naszym blogu: klik

Twoja ulubiona aplikacja biegowa: klik

Weź udział w konkursie

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z 3 nagród to zostaw nam swój adres mailowy abyśmy mogli się z Tobą skontaktować:

Aby wziąć udział w konkursie, zostaw swój adres mailowy

 

 • Pingback: TOP4RUN: ulubiona aplikacja biegowa - 4RUN()

 • Pingback: TOP4RUN: Najlepsze buty do biegania - 4RUN()

 • Andrzej Andrew Duks

  Droga Redakcjo! Do kiedy trwają głosowania? Budzę się rano a tu % się zmieniają mimo, że 15.02 upłynął o północy? Jakieś zmiany wprowadziliście w pierwotnym planie? Moi spóźnieni znajomi pytają też czy jeszcze można głosować? Pozdrawiam

  • 4run_pl

   Andrzej, do wczoraj (15 lutego) można było zgłosić się podczas głosowania do wygranej w konkursie (zostawiając namiary na siebie). Ale jeśli chodzi o oddawanie głosów, to można głosować jeszcze dzisiaj. Dzisiaj (16 lutego) o 23.59 zamykamy 🙂 Wybacz jeśli było to nieprecyzyjne 🙂

   • Andrzej Andrew Duks

    Dzięki za informacje. Ja już zdążyłem podziękować na swoim profilu fb Wam, Jowicie i wszystkim, którzy na mnie zagłosowali!!!! Z pierwszej Waszej notki do konkursu wynika, że głosowanie będzie trwało 10 dni. Jak policzymy to te 10 dni obejmuje dni 6-15.02 ale może się mylę 🙂 Fakt, nie było to precyzyjne 🙁 Pozdrawiam

    • 4run_pl

     Tak, ale licząc od dnia następnego czyli 7 lutego, bo nie wystartowaliśmy o północy, wybacz 🙂
     Następnym razem regulamin wyciągniemy bardziej na wierzch 🙂

 • Pingback: TOP4RUN: Biegacze wybrali - 4RUN()