Najlepsze zdjęcia

Każdy użytkownik ma 1 głos w każdej z kategorii. Można głosować tylko 1 raz. Kontrolujemy przepływ głosów i próby nabijania głosów będą rozliczone. Kliknij na zdjęciu aby powiększyć i otworzyć galerię:

This poll is closed! Poll activity:
Start date 18-01-2017 13:11:38
End date 16-02-2017 23:31:22
Poll Results:
Najlepsze zdjęcie biegowe należy do:

Weź udział w konkursie

Przygotowaliśmy 3 nagrody dla głosujących. Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z 3 nagród to zostaw nam swój adres mailowy abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

 • Buty do biegania o wartości 600 zł
 • Buty do biegania o wartości 400 zł
 • Plecak biegowo/rowerowy o wartości 200 zł

Aby wziąć udział w konkursie, zostaw swój adres mailowy

Pozostałe głosowania: KLIK

 • Pingback: TOP4RUN: głosuj na najlepszych - 4RUN()

 • M.

  Widzę tu bardzo niesportowe zachowanie. Jeśli osoba tak samo biega, jak „zbiera głosy”, żal mi Pana, drogi Panie.
  Ps. a zdjęcie jest tak samo słabe, jak Pana zachowanie.

  • Kuba

   Nagle nic nie rośnie po tych wpisach 😀

 • G.

  Panu z nr 14 i 21 zadziwiająco szybko rosną głosy 🙂 Poświęciłam sie i przejrzałam ich portale społecznościowe, raz udostępniony post z prośbą o głosowanie , u jednego jak i u drugiego pana. Chociaż u pana z nr 29 sytuacja wygląda inaczej bo naprawdę sie stara, pisze prośby o głosy, znajomi udostępniają, walczy o każdy głos i naprawdę ma super zdjęcie! Także dla mnie jest bardzo podejrzane jak szybko rosną głosy tym dwóm panom ..nawet w nocy. Pozdrawiam

  • Parunner

   Akurat z gość nr 14 ma ostrą promocję na FB bo to bloger, także jego zasięg jest uzasadniony, może u 21 też tak może byc. Poza tym takie słowa mogą być krzywdzące, bo jeśli Pani nie ma ich w znajomych, to nie musi Pani widzieć ilości ich udostepnien i wszystkich postów.

 • 4run_pl

  Słuchajcie, bo widzimy że zrobiła się gorąca atmosfera 🙂 Spokojnie my widzimy wszystkie dane od liczy głosów, poprzez IP i masę innych składowych. Nie wnioskujcie po tym co kto gdzie udostępnił, bo często nie będą „znajomym” danej osoby – nie widzicie masy rzeczy na jej profilu. Żaden system nie jest w pełni odporny jeśli ktoś chce go oszukać za wszelką cenę, to znajdzie sposób. Tylko że my to i tak zobaczymy. Chodziło o wybór najlepszego zdjęcia, w ramach zdrowego rozsądku oddając głos na jedno ze zdjęć. Ale widząc, że zrobiły się obozy, które zrobiły z tego głosowanie na osobowości biegowe 🙂 postanowiliśmy że:

  1. Wybierzemy samodzielnie jako redakcja i wyróżnimy jedno zdjęcie – kierując się poziomem i jego mocą fotograficzną.
  2. Drugie nagrodzone „zdjęcie” będzie wyborem społeczności i będzie wynikało z liczby oddanych głosów. Które przeanalizujemy i na koniec podamy do publicznej wiadomości. Ewidentne próby nabijania sobie głosów (z zagranicznych adresów IP itd.) – niestety zbanujemy i usuniemy takie zdjęcie z konkursu. Chodzi o zdrową rywalizację 🙂 Nie posądzajcie innych o oszustwo nie mając kompletu danych 🙂 Ale „dopingowi” mówimy nie! 🙂

  • Ewa

   Zmiana regulaminu w czasie trwania konkursu jest bardzo słaba. Ciekawe czy na zawodach w trakcie ich trwania też zmienia się regulamin?

   • 4run_pl

    No nie, Ty nie możesz pisać tego serio… Ale udział jest dobrowolny więc jeżeli uważasz, że dołożenie dodatkowej nagrody i wyróżnienia jest „zmianą regulaminu”, to nikt nie każe Ci brać udziału w naszej zabawie 🙂 Bo tylko o nią tutaj chodzi.

 • Marcin Jasoń

  Jako wywołany może nie z imienia i nazwiska, ale z nr zdjęcia (14) chciałbym napisać kilka słów. Zdjęcie zgodnie z sugestią zostało
  udostępnione wiele razy, i jeśli przy głosowaniu występują jakieś ruchy łamiące regulamin, lub jeśli Waszym zdaniem ktoś za bardzo chce mi „pomóc” – proszę usunąć moje zdjęcie jak najszybciej. Ze sportowym pozdrowieniem Marcin Jasoń.

 • 4run_pl

  Nic dodać nic ująć! 🙂

  p.s: e tam przegrałaś! Wygrałaś drugie miejsce! 🙂

  • Gość

   Kiedy wyniki?;)

 • Andrzej Andrew Duks

  Tym razem to ja zostałem wskazany więc również odniosę się w kilku słowach do wpisu Koleżanki. Jeszcze raz Jowi podziękuję Ci za szczerość i grę fair! Tylko dlaczego ochrzcilaś mnie „zawziętym”? Bardzo nie lubię tego przymiotnika. Tak jak większość sportowców, o żołnierzach nie wspominając, zresztą sama też do tej większości należysz, ja także nie lubię przegrywać 🙂 Z tym, że w przypadku takich konkursów to nasz wkład (mam na myśli autorów) w jego rozstrzygnięcie jest już tylko pośredni. Masz tylko jeden głos jak każdy uczestnik. Nie stoimy na ringu i nie walimy po twarzach, nie biegamy po lesie z paintballem, nie biegniemy w zawodach, np. 10km, itp. w bezpośredniej rywalizacji, w której silniejszy, szybszy, ze sprawniejszym okiem, mocniejszym ciosem zwycięży. Tutaj liczy się oprócz przekonującego glosijących tekstu czy zdjęcia również motywacja, mobilizacja i team work a szerokie grono znajomych może pomóc! Pomóc oczywiście poprzez oddanie głosu i dalszą mobilizację.
  Jeśli po 10 dniach rywalizacji na najlepszy wpis, różnica między 1 i 2 miejscem wynosi raptem 8 głosów to znaczy, że w zasadzie rozstrzygnięcie ważyło się do ostatniej minuty. Więc jeszcze raz Ci gratuluję i nie czuj się przegraną! Gdyby ode mnie zależało rozstrzygnięcie, to przy takiej różnicy w wyniku, ogłosiłbym dwoje zwycięzców 🙂 Pozdrawiam
  „Zawzięty Andrzej”