Treningi


// Ponad 70 osób na Akademii Biegowej…

news_obrazek

Braliście już udział w swoim mieście? Akademia Biegowa Brooks w Bielsku-Białej i potężna frekwencja na treningu pod okiem w-ce mistrza Polski w maratonie. Do tego testy sprzętu i nagrody.


// Akademia Biegowa Brooks 2015: Centrum…

news_obrazek

Jak wyglądają otwarte treningi organizowane przez amerykańską markę biegową Brooks? Testy sprzętu, nagroda dla każdego, zniżka na zakupy i trening pod okiem mistrza.


// Jak biegają Polacy?

news_obrazek

Czy jesteśmy narodem leni i tyjemy na potęgę? A może trend się zmienia? Zobacz najnowszy raport dotyczący biegania i aktywności sportowej Polaków. W której grupie jesteś?


// Bieganie po plaży

news_obrazek

Kilka rad jak biegać po plaży. Jeśli jesteście takimi szczęściarzami, że w wakacje macie okazję spędzać czas nad morzem, to grzechem byłoby nie zrobić plażowego treningu.


// Trening metodą HIIT: część 1

news_obrazek

Szybkie postępy w krótkim czasie. Wzrost wydolności i spalanie tkanki tłuszczowej. Postępy po długiej stagnacji i okresie frustracji. Trening, który musicie zastosować.


// Trening pod okiem mistrza

news_obrazek

Okazja, aby poprawić formę, naprawić błędy, lub po prostu zacząć biegać. Wszystko pod okiem wicemistrza Polski. W klimacie Wysp Kanaryjskich. Zobaczcie, co dla Was mamy.


// Budujesz formę? Musisz tu być

news_obrazek

Forma na lato? Nawet więcej! Forma NA LATA! Otwarte, bezpłatne treningi w ramach PROJEKTU FORMA! Zobacz, co Cię omija!


// Wybieraj schody! Ile pięter dziennie…

news_obrazek

10 faktów o wspinaczce po schodach, które musicie znać: Mamy nadzieję, że od dzisiaj będziecie wybierali je częściej. Dodatkowy trening bez straty czasu

1

2

3

13

wcześniejsze »