Treningi do Runmageddonu: konkurs

obrazek_news

Wygraj treningi crossfit w całej Polsce, pakiety startowe uprawniające do udziału w biegu oraz odbierz 10% rabatu na maszynki do włosów Remington dla mężczyzn.

Wystarczy, że zgłosisz się na http://niezniszczalni.org i wyślesz swoje videoselfie.

Sprawdź jak wyglądają zajęcia w klubach w Twojej okolicy i jakie ćwiczenia wykonuje się na treningach. 12 kilometrów, 40 przeszkód i niesamowita satysfakcja na mecie. To Runmageddon czyli bieg tylko dla prawdziwych twardzieli. Podejmiesz wyzwanie? Dołącz do Niezniszczalnych i zacznij przygotowania już dziś.

Runmageddon Classic, 9 maja 2015, Warszawa, Tor Służewiec

„Spacer z pieskiem” czyli 30 kilogramowy kamień do przeciągnięcia, 4 metrowa ściana do pokonania, kąpiel w kontenerze z lodem? To tylko przedsmak atrakcji jakie czekają na Ciebie podczas Runmageddonu. Często by je pokonać będziesz potrzebować pomocy innych. Liczy się współpraca, uśmiech oraz dobra energia. Na mecie czeka zimne piwo, niesamowita satysfakcja i wspomnienia, które zostaną w Twojej pamięci na długo. Zacznij trening już dzisiaj.

Powrót

  • Olaaa90

    Chcesz znaleźć skuteczne ćwiczenia w Twojej okolicy? Ta wyszukiwarka Ci w tym pomoże! To największa baza trenerów, instruktorów, siłowni i obiektów sportowych w Polsce! Wszystkie dyscypliny i sami specjaliści. Zobacz: https://lepszytrener.pl/fitness