Under Armour dla pań

obrazek_news

Tym razem do lektury zapraszamy przede wszystkim panie i… panów, którzy szukają inspiracji w sprawie prezentu dla zapalonej biegaczki.

Under Armour ColdGear Compression SubZero Mock Women’s

Women’s ColdGear SubZero Mock to półgolf damski firmy Under Armour z kolekcji Coldgearzostał zaprojektowany dla kobiet, żeby utrzymywać temperaturę ciała w niskich temperaturach. Używany jest przez narciarkę downhill Lindsey Vonn.

Coldgear to odzież stworzona specjalnie do uprawiania sportów zimą. Odzież gwarantuje maksymalny komfort cieplny w czasie uprawiania sportów zimą, doskonale się sprawdza jak tzw. pierwsza warstwa.

Under Armour ColdGear Compression SubZero Mock Women’s to najlepszy strój treningowy gdy nadchodzi zimna pogoda:

Coldgear to odzież stworzona specjalnie do uprawiania sportów zimą. Odzież gwarantuje maksymalny komfort cieplny w czasie uprawiania sportów zimą, doskonale się sprawdza jak tzw. pierwsza warstwa.

Coldgear to dwustronna tkanina pochłaniająca wilgoć i regulująca temperaturę ciała. Wewnętrzna warstwa tkaniny pochłania wilgoć i transportuje ją na zewnątrz, dzięki czemu pozostawia ciało suche nawet przy dużym wysiłku. Coldgear utrzymuje ciepłotę ciała przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałej wentylacji.

Technlogia UA Compresion opatentowana technologia produkcji odzież sportowej, na którą składa się kilka szczegółowych rozwiązań, która zapewnia wszystko to co potrzebuje sportowiec. Ubrania wykonane w tej technologii doskonale współpracują z danymi grupami mięśni wspierając je w ich naturalnym ruchu, rozładowując nie potrzebne przeciążenia i poprawiają krążenie krwi, zapewniając optymalną siłę oraz zwiększając wytrzymałość podczas zwiększonego wysiłku.

Armour Stretch to lekka niebywale elastyczna tkanina usprawniająca pracę mięśni, także zwiększa szybkość schnięcia materiału. Tkania doskonale się rozciąga w czterech kierunkach, doskonale dopasowując się do sylwetki sportowca.

Tkanina, z której wykonany jest półgolf zapobiega nadmiernemu rozwojowi bakterii, dzięki czemu kontroluje, redukuje nieprzyjemny zapach.

Dodatkowym atutem półgolfu Under Armour jest ochrona przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym, hamująca przedwczesne starzenie się skóry.

Krój półgolfu to compression czyli „druga skóra” doskonale przylegające i opięte.

Kolekcja ColdGear – KIEDY JEST ZIMNO

Idealne warunki: temperatury poniżej 13˚C

Coldgear to oznaczenie technologii materiału opatentowanego jako klasyczny produkt firmy Under Armour z przeznaczeniem do używania w temperaturach poniżej 13 st C. Materiał ten to techniczna, dwustronna tkanina transportująca wilgoć z naszej skóry na zewnątrz i zapobiegająca jej powrotowi. Pozwala to utrzymać ciepłotę ciała w niesprzyjających warunkach pogodowych.
Coldgear został zaprojektowany i wykonany na zasadzie tzn „drugiej skóry”.
Idealnie dopasowuje się do ciała co powoduje możliwie najszybszy transport wilgoci na zewnątrz. Ogranicza też zmęczenie mięśni tworząc jakby zewnętrzny gorset. Jest przy tym bardzo lekki, niesamowicie odporny na rozciąganie, chroni przed szkodliwym promieniowanie UV oraz redukuje nieprzyjemny zapach potu.

Coldgear to system idealny, kiedy jest zimno. Polecany do wszystkich rodzajów aktywności fizycznej jako ubranie pierwszej warstwy.

Techniczna specyfikacja bielizny:

  • UPF– Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym co sprawia, że nasza skóra w mniejszym stopniu będzie narażona na przedwczesne starzenie się.

  • Armour Strech – Lekka, niebywale elastyczna tkanina, usprawniająca mobilność mięśni, a także przyspiesza wysychanie materiału. Tkania doskonale się rozciąga w czterech kierunkach, doskonale dopasowując się do sylwetki sportowca.

  • Transport wilgoci – Tkanina pochłaniająca wilgoci transportująca ją na zewnątrz, nawet przy bardzo dużym wysiłku.

  • Kontrola zapachu – Redukcja nieprzyjemnego zapachu, dzięki zapobieganiu rozwojowi bakterii, które go powodują

  • „Compression” (Druga skóra) – Bielizna bardzo dopasowana przyspiesza regenerację mięśni i wspomaga ich mobilność, krój opinający ciało

Materiał:

82% Poliester

18% Elastyna