Brooks Essential ½ ZIP. Lekka, dobrze oddychająca bluza, okazała się strzałem w dziesiątkę. To połączenie wygody w czasie biegu z odpowiednią wentylacją i odprowadzeniem wilgoci. Idealne rozwiązanie na jesienne treningi czy ostatnie starty w sezonie.

uniwersalna-ciepla-i-lekka-bluza-do-biegania-brooks-essential-1-2-zip-test-opinia-2

Ostatni szybki start, ostatnie ultra, roztrenowanie – to październikowe plany.  Realizacja 95%. Coraz  zimniejsze poranki i wczesny zmrok aż zachęcają do pozostania na kanapie, z kubkiem ciepłej herbaty w dłoni i dobrą książką. A ja, paradoksalnie, największy problem miałam właśnie z tym ostatnim aspektem, kiedy ciało wciąż domagało się ruchu. Stąd to -5%.

 

Wyczekiwany CityTrail w Poznaniu miał być lekkim rozruchem, bez celu czy oczekiwań co do czasu zwłaszcza, kiedy prognozy wskazywały, że leśne podłoże nie rozpieści nas komfortem biegu.

uniwersalna-ciepla-i-lekka-bluza-do-biegania-brooks-essential-1-2-zip-test-opinia-1
Poznań CityTrail. fot. KSPhotography-Kacper Skubiszak Fotografia Sportowa

Listopadowy poranek zaskoczył temperaturą, zatem bez wahania założyłam na start bluzę Essential ½ zip marki Brooks. Lekka, dobrze oddychająca bluza, okazała się strzałem w dziesiątkę. To połączenie wygody w czasie biegu z odpowiednią wentylacją i odprowadzeniem wilgoci. Idealne rozwiązanie na jesienne treningi czy ostatnie starty w sezonie.

Nie ukrywam, że kolekcja ta idealnie wpasowała się w moją kolorystykę, a przyjemny materiał i  dopasowanie do sylwetki, stanowią jej dodatkowe atuty.  Bluza posiada elementy odblaskowe, ważne zwłaszcza teraz, gdy większość treningów odbywamy po zmroku.

essential-ls-1-2-zip-iii
Dostępna jest w różnych kolorach

Dzięki przedłużonym rękawom zakończonym otworami na kciuki, stanowi ochronę dłoni przed zimnem. Dlatego już dziś wiem, że Essential ½ będzie mi towarzyszyć w tym jesienno-zimowym sezonie treningowym. Wykonanie? Materiał to 89% poliester i 11% elastan. Gdzie kupić? Męskie i damskie od 105 zł tutaj: https://goo.gl/gyTEQe

Dominika Szpakowska