Startuje w triathlonie i biegach ekstremalnych. Od najmłodszych lat związany z dziennikarstwem i sportem. Studiował Dziennikarstwo spec. foto na UW,...

Gdzie jest najciekawszy medal w Polsce? Łapcie zdjęcia prosto z trasy V Muzycznej Ćwiartki, biegu napędzanego muzyką. Znajdź się w galerii i podaj dalej 🙂

DSC_0978

Najważniejsze pytanie kierujemy do biegaczy: jak oceniacie bieg w Pile? Ze strony obserwatora to jedna z ciekawszych imprez na mapie Polski. Organizacja na wysokim poziomie, kilka elementów niespotykanych gdzie indziej, szybka trasa (z atestem PZLA), aktywni kibice, bardzo przemyślany i płynny start i widowiskowa rozgrzewka. Co dodacie od siebie?

V Ćwierćmaraton Muzyczny 2016: wyniki

Zwyciężył Tadeusz Zblewski z 4 RUN TEAM 😀 😀 BYTÓW z czasem 00:32:38 odleciał rywalom. Drugi był Łukasz Wirkus z ULKS Talex Borzytuchom (00:33:04), a ostatnie miejsce na podium zajął Karol Grabowski z CKS Budowlani Częstochowa (00:34:09).

DSC_0961

Wśród kobiet najlepsza okazała się Monika Stefanowicz (00:35:39) z WKS Grunwald Poznań. Druga była Wioletta Paduszyńska (00:37:59) reprezentująca Pretorian Gorzów. Brąz zdobyła Antonia Rychter (00:40:26) z MKL Szczecinek.

DSC_0966

Kompletne wyniki znajdziecie tutaj: KLIK

• Biegacz Dla Biegaczy

Mega pozytywny bieg dzięki wszystkim ze byliście z nami

• Robert Gehrke

Znakomity bieg, po raz 5 brałem w nim udział. Znakomita organizacja, dobra trasa, medal który wyróżnia się spośród innych. Za rok też będę 😉

• Pingback: TOP4RUN: Najlepsze zawody - 4RUN()

• Pingback: VI Muzyczna Ćwiartka 2017 - 4RUN()