Walentynki dla biegających par

obrazek_news

Jeśli jesteście zainteresowani aktywną celebracją walentynek, to mamy dla Was propozycję nieco inną niż obżeranie się na romantycznej kolacji J Biegowe walentynki. Szansa dla par i dla singli – na poznanie kogoś nowego, z biegowego środowiska.

„Zakochani w Biegu” to propozycja skierowana przede wszystkim do biegających par. W ramach imprezy odbędą się dwa biegi. „Kobieca Piątka” dla pań oraz „Dzika Dycha” dla prawdziwych mężczyzn. Samotni mają jeszcze miesiąc na znalezienie drugiej, biegające połówki. Nie trzeba być małżeństwem. Wystarczy wspólne zamiłowanie do pokonywanych kilometrów.

Bieg odbędzie się 14 lutego o godzinie 11:00. Gospodarzem tego wyjątkowego wydarzenia będzie Folwark Łękuk i Gmina Wydminy. Nazwa i termin biegu słusznie sugerują, że tego dnia bieganie w parach będzie mocno w cenie.

Nagrodzonych zostanie dziesięć par. Pięć z kategorii do 49 lat oraz pięć par 50+. O ile paniom trasa raczej nie powinna stworzyć większych problemów, tak panowie na końcowy sukces swojego duetu będą musieli solidnie popracować. 

Rejon Puszczy Boreckiej w okolicy malowniczego Jeziora Dubinek, to piękne, ale bardzo urozmaicone tereny. Zakochani i ci biegowo zaprzyjaźnieni wyruszą na trasę ze startu wspólnego. Ich drogi rozejdą się po około kilometrze i ponownie zbiegną jeszcze przed przekroczeniem linii mety. Organizatorzy dopuszczają również starty indywidualne. Może właśnie ten bieg będzie dla kogoś początkiem nowej znajomości?

Rok temu Wojciech Kopeć i Joanna Rybacka potwierdzili, że są jedną z najszybszych par w Polsce. 

Dorota i Artur  Płaczek z Giżycka to przykład pary która kocha i siebie, i  bieganie.

Folwark Łękuk oferuje chętnym biegaczom coś znacznie więcej niż sportowe zmagania. Dodatkowo możliwość za drobną dopłatą saunowanie,  czy udział w balu z okazji otwarcia restauracji „Ogień i Woda”. 

4RUN objęło patronat medialny nad tą imprezą dzięki czemu zmagania par będziecie mogli śledzić na naszej stronie.

Regulamin startu i imprezy możecie zobaczyć tutaj: REGULAMIN

Powrót