Walka gwiazd z ME w Zurychu: wstęp bezpłatny!

obrazek_news

Po ME Europy w Zurychu, przyszedł czas na Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, podczas których będziemy mogli zobaczyć największe gwiazdy: do tego zupełnie za darmo.

Gwiazdy zakończonych przed nieco ponad tygodniem lekkoatletycznych mistrzostw Europy znajdą się wśród uczestników 31. Młodzieżowych Mistrzostw Polski, które w sobotę i niedzielę zostaną rozegrane na stadionie w Inowrocławiu.

Na stadionie w Inowrocławiu wystąpi pond 400 zawodników z kategorii młodzieżowca (urodzeni w 1992, 1993 oraz 1994 roku). Na bieżni inowrocławskiego obiektu kibicom zaprezentują się m.in. gwiazdy Królowej Sportu, które jeszcze przed tygodniem walczyły o najwyższe cele podczas 22. Mistrzostw Europy w szwajcarskim Zurychu. Niewątpliwą gwiazdą będzie wicemistrz Europy w biegu na 800 metrów: Artur Kuciapski.

Interesująco zapowiada się rywalizacja sprinterek – w Inowrocławiu powalczą dziewczyny z naszej reprezentacyjnej sztafety 4 x 400 metrów: Justyna Święty, Patrycja Wyciszkiewicz oraz Małgorzata Hołub, która w Zurychu zajęła świetne piąte miejsce w biegu indywidualnym na dystansie 400 metrów. Interesująco zapowiada się bieg pań na 100 metrów przez płotki, w którym Urszula Bhebhe zmierzy się z Karoliną Kołeczek.

W gronie mężczyzn w sprincie powalczą m.in. ósmy na 200 metrów w Zurychu Karol Zalewski oraz członek piątej sztafety szwajcarskiego czempionatu Adam Pawłowski. 31. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski odbędą się na Stadionie im. Inowrocławskich Olimpijczyków 30 i 31 sierpnia. Wstęp na organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu zawody będzie bezpłatny.

Powrót