Ważne informacje dla uczestników Biegu Szlakiem Dzika!

obrazek_news

W związku z planowanymi, a być może już rozpoczętymi pracami modernizacyjnymi na polanie sportowej (budowa przyłączy elektrycznych itp., prowadzona przez ZUK), zostaliśmy poproszeni o zmianę lokalizacji mety trasy dziennej oraz wspólnego startu i mety trasy nocnej naszego biegu. Tym samym pilnie informujemy WSZYSTKICH (także kibiców wyczekujących swoich bohaterów na mecie) o wprowadzeniu niezbędnej zmiany.

Meta biegu na 10 km za dnia oraz start/meta biegu na 15 km w nocy, zlokalizowana pierwotnie na polanie sportowej, zostaje przeniesiona na polanę białą znajdującą się ok. 400 m dalej. Pobiegacie zatem trochę więcej:) Zmiana ta nie wpłynie na pozostałe czynniki logistyczne imprezy. Poniżej zamieszczamy mapkę podglądową, przydatną szczególnie dla osób przyjezdnych bez obeznania terenowego.

Dodatkowe newsy:

1. Uprzejmie informujemy, iż przyjmowanie wpłat na dzikie koszulki zostało zakończone. Na wszelki wypadek prosimy o nieprzelewanie pieniędzy na ten cel, ponieważ zamówienie koszulek jest już w trakcie realizacji – nie będzie zatem możliwości domówienia pamiątkowego odzienia.

2. Przypominamy również, że tylko do końca lipca można dokonywać darowizn uprawniających do startu w Biegu Szlakiem Dzika 3. Po tym terminie wpłaty – jakkolwiek szczytne i oczekiwane, nie dadzą Wam miejsca startowego w biegu, a z racji oficjalnej zbiórki pieniędzy przez stowarzyszenie Nadzieja Amstaffa TTB Szczecin, zwroty darowizn nie będą możliwe do wykonania. Wszystkich planujących wpłaty prosimy zatem o spięcie się w terminie do końca lipca!

Organizatorzy