WINGS FOR LIFE WORLD RUN: DOŁĄCZ DO DRUŻYNY!

obrazek_news

Już 3 maja 2015 r. Wings for Life World Run ponownie zagości w 35 miastach na sześciu kontynentach. W tegorocznej edycji klasyfikacja drużynowa zyskuje nowy wymiar. Oprócz zapisywania się do drużyn znanych i lubianych, teraz każdy uczestnik ma możliwość stworzenia własnego teamu. Od dziś każdy zainteresowany może założyć swoją drużynę, bądź też dołączyć do ekip Adama Małysza, Jerzego Skarżyńskiego i innych.

Pierwsza edycja Wings for Life World Run przyciągnęła wielu pasjonatów biegania, wśród których znaleźli się Jerzy Skarżyński, Adam Klein czy Beata Sadowska. Ponadto do grona Ambasadorów dołączyły takie osobistości świata sportu jak Adam Małysz, Monika Pyrek czy Michał Kościuszko. Szerząc ideę charytatywnego biegu zapraszali fanów do udziału i wspólnego biegu w ich drużynach. W tym roku ponownie do swoich teamów będą zapraszać: Adam Małysz, Jerzy Skarżyński, Beata Sadowska, Agnieszka Więdłocha i Monika Kuszyńska wspólnie z Miss Polski na wózku 2014 – Julią Torlą. Podczas nadchodzącej edycji możliwość założenia własnej drużyny ma każdy uczestnik oraz firmy, instytucje, redakcje, kluby etc. Jako jedni z pierwszych swoje teamy założyli już: „BiegamBoLubię”, „Filharmonia Dowcipu” czy „Polish Runners Team – Ireland” – grupa przyjaciół, która weźmie udział w Irlandii.

Drużynowy bieg to gratka dla wielbicieli biegania z przyjaciółmi, ale i fani rywalizacji znajdą coś dla siebie. O pozycji w rankingu zespołów decydują trzy parametry: najdłuższa odległość pokonana przez zawodnika, łączna liczba przebytych przez drużynę kilometrów i jej średni dystans. Razem z koleżankami i kolegami z pracy czy szkoły będzie można zaprezentować się pod jedną nazwą a następnie wyzwać na pojedynek inną grupę znajomych. Wszystko we wspólnym szczytny celu: biegania dla tych, którzy tego robić nie mogą!

 

JAK DOŁĄCZYĆ DO DRUŻYN?

Po pierwsze zapisz się na bieg za pośrednictwem strony www.wingsforlifeworldrun.com. Następnie wejdź do zakładki „Drużyny” w górnym menu strony. Załóż swóją drużynę lub dołącz do już istniejących. Każdy uczestnik ma możliwość wybrania maksymalnie trzech zespołów, do których chce dołączyć – prywatnych lub otwartych. Liczba biegaczy w teamie jest nieograniczona.

Więcej informacji na:

www.wingsforlifeworldrun.com

WINGS FOR LIFE WORLD RUN

Wings for Life World Run to unikalne wydarzenie biegowe. Jego formuła zakłada start w tym samym momencie w 35 lokalizacjach na całym świecie. Bieg rozpocznie się 3 maja 2015 r. o godz.: 11:00 czasu UTC. W Polsce będzie to godzina 13:00. Podczas Wings for Life World Run trasa nie ma klasycznej linii mety. Będzie ją wyznaczać jadący za uczestnikami samochód, który wystartuje 30 minut po oficjalnym rozpoczęciu rywalizacji. Bieg zakończy się w momencie, kiedy ostatni zawodnik na świecie zostanie przez niego wyprzedzony. W naszym kraju trasa rozpocznie się w Poznaniu nad jeziorem Maltańskim.

Powrót