Wiele osób wierzy, że każde imię coś oznacza. Zwą mnie więc Gaśnica, choć na imię mam Waldemar. A Waldemar ma...

Ty też możesz wylicytować zdjęcia Karoliny Gorczycy z autografem

Z okazji organizacji V Ćwierćmaratonu Muzycznego, przygotowaliśmy dla Was, wraz z grupą biegową Jednego Serca z Wałcza, kolejną licytację charytatywną – zdjęcia aktorki Karoliny Gorczycy, z jej własnoręcznymi podpisami. Dochód ze sprzedaży zdjęć przeznaczymy, na wsparcie finansowe walczącej z nowotworem uczennicy wałeckiej szkoły średniej. Oczywiście, po licytacji zdjęcia zostaną oprawione.

Karolina Gorczyca

Karolina Gorczyca jest jedną z najzdolniejszych i najpiękniejszych polskich aktorek. Znana ostatnio z takich filmów jak: „Miłość na wybiegu”, „Ostatnia akcja”, „Skrzydlate świnie” i „Huśtawka”.

Urodziła się 14 marca 1985 roku w Biłgoraju w województwie lubelskim. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego krakowskiej PWST (2008).

Zainteresowania teatrem pojawiły się u niej już w szkole podstawowej, kiedy spotkała Alicję Jachiewicz i Stefana Szmidta, wieloletnich aktorów Teatru Polskiego w Warszawie. Wraz z nimi oraz kilkoma swoimi rówieśnikami postanowili stworzyć pierwszą w Biłgoraju grupę teatralną „Wyindywidualizowani”. Grali amatorskie spektakle i podróżowali po Roztoczu. Jednocześnie uczęszczała na lekcje tańca współczesnego.

Karolina Gorczyca
Pod koniec drugiego roku studiów zagrała swoja pierwszą zagraniczną rolę w perskim filmie „Die of Love”. Przeszkody nie stanowiła nawet konieczność nauki języka perskiego. W Teheranie spędziła blisko dwa miesiące, poznając kulturę, historię kraju oraz ucząc się języka perskiego. Rok później pojawiła się propozycja zagrania „Biesów” w krakowskim Teatrze STU (gdzie gra do dziś).Zadebiutowała na dużym ekranie w filmie „Korowód” (2007) reżyserowanym przez jej szkolnego profesora Jerzego Stuhra. Ma na swoim koncie role w filmach fabularnych m.in.: „Porze mroku” Grzegorza Kuczeriszki i „Ostatniej akcji” u boku Jana Machulskiego. Wystąpiła także w serialu telewizyjnym „Twarzą w twarz” i spektaklu „Góra góry” w reżyserii Pawła Woldana.Potem pojawiły się następne propozycje filmowe i telewizyjne. 2009 rok był dla niej niezwykle owocny: „Zdjęcie”, romantyczna komedia „Miłość na wybiegu”, „Ostatnia akcja”, „Skrzydlate świnie” i „Huśtawka”.

Karolina Gorczyca

Gorczyca występowała także w polskich serialach. Mogliśmy ją oglądać w takich produkcjach jak: „Sprawiedliwi”, „Usta Usta”, „Majka”, „Czas honoru”, „Twarzą w twarz”, „Na dobre i na złe”. Przed nią kolejne wyzwania zawodowe w kraju i zagranicą.

Prywatnie Karolina Gorczyca jest związana z polskim aktorem, Wojtkiem Zielińskim, z którym współpracowała na planie filmu „Huśtawka”.

Jak możesz pomóc? Skomentuj i wpisz kwotę

Licytacja potrwa do 1 maja 2016 roku do godziny 15:00. Aby ją wygrać wystarczy pozostawić pod poniższym postem komentarz z proponowaną kwotą. 

Mam nadzieję, że otworzycie swoje serca! Pamiętajcie, liczy się każda złotówka zebrana podczas licytacji…