Wszystko dla biegaczy – zapowiedź targów Run Fair

obrazek_news

Czy słyszeliście już o Run Fair – Targach dla Biegaczy, które odbędą się w sobotę i niedzielę, 24 i 25 maja 2014 roku na terenie najbardziej nowoczesnego obiektu targowego w Warszawie – Centrum EXPO XXI?

Targi „Run Fair” to wydarzenie skierowane są do osób lubiących aktywny wypoczynek, zainteresowanych sprzętem, akcesoriami i odżywkami dla biegaczy, informacjami na temat zdrowego stylu życia. Skierowane są nie tylko do biegaczy aktywnie już trenujących tą dyscyplinę sportu ale również do osób, które dopiero rozpoczęły lub rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem.

Podczas dwóch dni będzie można się dowiedzieć jak odpowiednio dobierać obuwie do biegania i inne akcesoria (koszulkę, spodenki, skarpetki, pulsometr), będzie można przetestować sprzęt na specjalnie przygotowanej do tego bieżni, zapoznać się z najnowszymi technologiami i produktami, skorzystać z klinik masażu i rehabilitacji oraz porad ortopedów i innych lekarzy jak odpowiednio przygotować się do biegania.

Podczas targów będzie również pełna sekcja poświęcona triatlonowi oraz nordic walking – dziedzin, które również cieszą się dużą popularnością i bardzo dobrze uzupełniają się z bieganiem.

Serdecznie zapraszamy!

 Tekst i foto: Organizatorzy Imprezy