Dowolne i wymarzone buty biegowe od amerykańskiego Brooks Running do wzięcia. Weź udział w konkursie, musisz zrobić tylko jedną prostą rzecz. Wszystko w myśl hasła Run Happy!

Wygraj buty do biegania Brooks Running

1

Dowolny model butów do biegania z kolekcji Brooks Running jest na wyciągnięcie ręki. Jedyne co musisz zrobić, to wziąć udział w foto-konkursie, który propaguje czystą radość z biegania. Jak ją wyrazisz zależy tylko od Ciebie.

Zasady są proste

1. Zrób zdjęcie w znanym miejscu w swoim mieście z Brooksem w roli głównej, które realizuje hasło „Run Happy!”. Jeżeli nie posiadasz jeszcze żadnego sprzętu Brooks to nic nie szkodzi. Przygotowaliśmy dla Ciebie grafiki, które można wydrukować i użyć. Jak wyrazisz swoją biegową radość zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Pokaż na zdjęciu kawałek swojego miasta/miejscowości i wyraź na nim radość z biegania używając sprzętu lub logo firmy Brooks. Jak to zrobić? Oto przykład:przyklad

2. Swoje zdjęcie wstaw pod postem na fanpage: tutaj lub jeśli nie używasz Facebooka to w komentarzu pod tym artykułem.

3. Zdjęcie, które zbierze największą ilość lajków wygrywa. A jego autor/ka wybiera dowolne buty do biegania z kolekcji Brooks Running na tej stronie. Przyznamy też nagrodę pocieszenia, wybieraną indywidualnie.

Pobierz i wydrukuj swoją grafikę:

wybierz-swoj-kolor

Kolorowe Run Happy do pobrania: kliknij

ltwyr_logo

Czarno-białe Run Happy do pobrania: kliknijltwyr_v3_black

Standardowe logo Brooks do pobrania: kliknij

Do kiedy trwa konkurs?

Konkurs trwa od 26 września do 4 października do północy. Zwycięzców wyłonimy 5 października o godzinie 19.00. Wyniki zostaną opublikowane w tym artykule i na fanpage Brooks Running Polska. Każda osoba może zgłosić dowolną ilość zdjęć, ale wybrane zostanie zdjęcie, na które przypadnie największa ilość głosów „lubię to”. Do tego organizator przygotuje nagrodę niespodziankę na najciekawsze jego zdaniem zdjęcie. Kompletna galeria zostanie opublikowana po zakończeniu konkursu na głównej stronie 4RUN i fanpage Brooks.