Startuje w triathlonie i biegach ekstremalnych. Od najmłodszych lat związany z dziennikarstwem i sportem. Studiował Dziennikarstwo spec. foto na UW,...

#KONKURS: wystartuj na Pomorzu. Wygraj pakiet na dowolnym dystansie i nocleg dla 2 osób w Triathlonie Przechlewo. I wybrane wsparcie sprzętowe!

Czy może być lepsza okazja na zamknięcie sezonu letniego? Przełamanie własnych barier, albo sprawdzenie własnych możliwości i start w jednej z najciekawszych imprez triathlonowych na mapie Polski. Wspólnie z organizatorem Prime Food Triathlon Przechlewo  mamy dla Was niespodziankę. A w zasadzie kilka niespodzianek.  A do tego wybrane wsparcie sprzętowe ufundowane przez 4RUN!

Konkurs: Droga Tribohatera

Co konkretnie dla Was mamy?

 • Pakiet startowy na dowolny dystans indywidualny Prime Food Triathlon Przechlewo: 26 lub 27 sierpnia 2017.
 • Nocleg dla 2 osób w sierpniu (dnia 26.08.2017)
 • 2 vouchery z 50% zniżką na dowolny dystans indywidualny
 • wybrane wsparcie sprzętowe dla zwycięzcy! (np. buty do biegania)

Dystanse do wyboru:

 • sprint (28,25 km)
 • 1/4 Ironman (56,5 km)
 • 1/2 Ironman (112,99 km)

Co należy zrobić, aby wygrać?

Sprawa jest bardzo prosta. Niezależnie od tego czy to będzie Twój debiut w triathlonie (do którego mocno zachęcamy!), czy kolejny start, musisz trenować. A my chcemy żebyś pokazał nam jak trenujesz. Konkurs nazywa się Droga Tribohatera i właśnie o taką drogę nam chodzi. Pokaż nam swoją własną drogę. O co nam chodzi?

Pokaż np. gdzie startujesz przed Prime Food Triathlon Przechlewo 2017. Albo w jaki sposób przygotujesz się do startu. Wylewasz siódme poty na siłowni? Biegasz po górach? Ćwiczysz w domu? Pochwal się. Albo po prostu pokaż jak wygląda Twoje ulubione miejsce treningowe. Dajemy Ci pełną dowolność. Może to być zdjęcie, może to być zdjęcie i krótka historia. Może być wideo. Ty decydujesz.

 1. Pokaż nam jak trenujesz przed startem w Prime Food Triathlon Przechlewo.
 2. Zdjęcie/opis/film wstaw w komentarzu pod postem konkursowym na naszym Facebooku, czyli tutaj. Lub w komentarzu bezpośrednio pod tym artykułem.
 3. Zbierz jak najwięcej lajków/komentarzy pod swoim materiałem.
 4. My wybierzemy 5 osób, które wchodzą do finału. 4 z nich z największą ilością polubień i 1 wybrana przez jury.
 5. Konkurs trwa od 21 lutego do 16 marca 2017. 17 marca wybierzemy 5 osób, które wchodzą do finału.

Dlaczego 26-27.08. 2017 musisz przyjechać na Pomorze i wystartować w Przechlewie?

Bo to najlepsze zawody według społeczności 4RUN. Wygrały głosowanie, zobacz tutaj. Fenomenalnie zorganizowany Triathlon Przechlewo. Impreza masowa, od której mogą uczyć się inni. Zarówno pod kątem organizacyjnym jak i mobilizowania lokalnej społeczności. Mnogość dystansów zachęca amatorów i tych bardziej zaawansowanych. Start w Przechlewie to dobry pomysł na pierwszy raz z Triathlonem. Albo na kolejną zaciętą walkę. Świetne warunki i piękne widoki w krainie pomorskich jezior, tego nie możesz ominąć. A do tego na swoim koncie mają już organizację Mistrzostw Polski.

Jak było w zeszłym roku? Zobaczysz tutaj: klik

Tak, tak, to jest właśnie Pojezierze Pomorskie i Przechlewo 🙂