Konkurs w którym do wygrania były dowolne buty Brooks – rozstrzygnięty. Jakich biegowych wariatów mogliśmy zobaczyć na zdjęciach? Kto zebrał najwięcej głosów, a kto wygrał nagrodę pocieszenia?

Run Happy

Zasady były proste, wystarczyło pokazać zdjęcie, na którym wyraża się radość z biegania. I zebrać (na Facebooku) jak największą ilość głosów. Co prawda pojawiły się opinie, że taki system nie jest do końca sprawiedliwy, ale kochani, dowolne buty do biegania nie wygrają się same. Trzeba odrobinę zaangażowania 🙂 W przeszłości były konkursy na innych zasadach, w przyszłości również będą. Już sobie wyobrażamy lawinę krytycznych głosów gdyby zdjęcie wybierało jury 🙂

Kto wygrał?

Najbardziej zaangażowanym, pozytywnym biegowym wariatem okazał się Michał MiSiek Kowalczykowski. Który zgromadził 258 głosów. Gratulacje Michał, do twarzy Ci w zielonym 🙂 Wygrywasz buty specjalistycznej marki biegowej Brooks.

258

Oprócz tego postanowiliśmy przyznać dwie nagrody pocieszenia dla Runoholic i Agnieszka Zypser.

run happy brooks
Runoholic zdecydowanie zdobyłeś nasze serca. Zaangażowaniem i pomysłem, tytuł najlepszego zdjęcie wędruje do Ciebie! 🙂 127 głosów
24
Agnieszka Zypser, widać, że w Twoim życiu hasło Run Happy dominuje 🙂 Pozytywny biegowy wariat z Ciebie! 24 głosy

Pozostałe zgłoszenia (nie znaczy gorsze!)

67
Beata Kowal: 67 głosów
54
Anna Materniak: 54 głosy
5
Katarzyna Guła: 5 głosów
136
Agnieszka Osytek: 136 głosów
72
Joanna Bodalska: 72 głosy

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie, z uśmiechem na ustach ogląda się tak pozytywnych ludzi jak Wy. Już wkrótce następne konkursy. A ze zwycięzcami skontaktujemy się osobiście w celu uzgodnienia szczegółów.