KONKURS, WYNIKI: wystartuj na Pomorzu. Wygraj pakiet na dowolnym dystansie i nocleg dla 2 osób w Triathlonie Przechlewo. I wybrane wsparcie sprzętowe!

Przez ostatnie tygodnie mogliście zgłaszać się do konkursu, a użytkownicy FB mogli na Was głosować. Wybraliśmy 5 osób, które chcielibyśmy wyróżnić. Zasady są sprawiedliwe, każdy miał szansę. Wybraliśmy 4 osoby z największą ilością głosów a do tego 1 wybraną przez najciekawsze, naszym zdaniem, zgłoszenie. Teraz z tej 5, redakcja wybierze zwycięzcę i wyłoni pozostałe osoby na podium. Nie daliście nam łatwego zadania, dokładnie przeczytaliśmy wszystkie zgłoszenia i najchętniej nagrodzilibyśmy wszystkich, ale… zawody to zawody 🙂 Zwycięzca zostanie wyłoniony do 22 marca, tego też dnia opublikujemy wyniki.

Najlepsza piątka

Agata Madej: 134 głosy
Pierwszy start w kameralnym triathlonie za mną, prawie się utopiłam, ale wciąż jestem 😛, po 10 metrach w wodzie od startu, planowałam uczepić się deski z ratownikiem, ale stanowczo odmówił podwózki. W tym miejscu dziękuję, że mnie nie uderzył, gdy próbowałam się jej złapać 😛 . Pan Ratownik sympatyczny,przystojny, ale o sercu z kamienia 😛 . Moja wątpliwa ambicja sportowa jednak nie pozwoliła na wycofanie się z zawodów. Różnymi stylami, w przeważającej części stylem „rozpaczliwym” dobiłam jako przedostatnia do brzegu. Po zawodach zdałam sobie sprawę, iż sukces wszystkich zawodników wychodzących z wody przede mną, tkwił w piance do pływania 😛 . Jeżeli tylko będę miała możliwość startu w triathlonie Przechlewo, będą to moje drugie zawody i tym razem będę przygotowana i popłynę w piance 😛. Jeżeli będziecie mijać kogoś dziwnie przemieszczającego się w wodzie to będę zapewne ja.


Katarzyna Cimoszko: 114 głosów
Moja droga do spełnienia TriMarzenia to ostatnie metry 1/2 Przechlewo 2 lata temu w 2015 roku , które pokonałam razem z Najlepszymi Przyjaciółmi , ekipą z Fabryki Triathlonu. Już nigdy nie powtórzy się taki debiut , doping miałam na każdym metrze trasy taki że nawet w chwilach całkowitego zwątpienia i braku sił nie mogłam przestać , dobiegłam do końca. Od tego momentu moje życie całkowicie się zmieniło, nie było już barier do pokonania SPORTOWYCH ale też ŻYCIOWYCH , na mecie przysięgłam sobie że już nikt i nic nigdy mnie nie złamie .Moja droga wciąż trwa bo główny cel to Ironman Sweden/Kalmar w 2018 roku. W tym roku także planuję strat w Triathlon Przechlewo na dystansie 1/2 IM.

Kamil Nowakowski: 70 głosów
Start w triathlonie to kolejny cel, który wyznaczyłem sobie na ten rok. Dlaczego akurat triathlon, a nie po prostu pół maraton, dlatego że to już przeżyłem, a nawet nie zwykły pół maraton, a ekstremalny runmageddon hardcore co skutkowało ukoronowaniem ubiegłego roku weteranem runmageddonu. Całe życie staram się przeżyć na 100% i spróbować wszystkiego dlatego biegam w błocie, podnoszę ciężary, pływam, jeżdżę na rowerze jednym słowem nie ma nudy w moim życiu.

Mariusz Skwarczak: 47 głosów

Road to TRI: w Przechlewie, rodzinnej miejscowości mojego Taty debiutowałem w triathlonie 2 lata temu, rok temu poprawiłem wynik o 28 minut łamiąc 5 godzin. Oba starty to wspomnienia, które zostaną w pamięci do końca życia! To dało potężną motywację by nie przestać trenować i tydzień po zawodach pojechałem w góry na Bieg 7 Dolin, zacząłem biegać po Klifach w Orłowie co sobotę, zbierałem grzyby rowerowo, próbowałem dogonić Cumę, mojego gończego polskiego na kołach – nie da się.

Szosę odwiesiłem późną jesienią, ale udało się naładować serce piękną złotą jesienią. Po tym w ruch poszedł kolejny rower (kolejny w kolekcji – Żona zgodziła się 😉 ) i taplanie się po ośki w błocie. A gdy zima wróciła po kilku latach do Trójmiasta złapałem szerokie narty freeride i jeździliśmy po lasach Wieżycy w głębokim świeżym śniegu, zdobywając szczyty o własnych siłach. Gdy śniegu ubyło wpiołem się w biegówki po Trójmiejskim Parku Krajobrazowym.
A i jak widać zdarzał się też rower przy dwunastu stopniach poniżej zera.
Ostatnie weekendy spędzam na skitourach w Beskidzie Śląskim i Małym.
A patrząc za okno czas odwiesić szosę ze ściany i ruszyć w poszukiwaniu pięknych zakątków Kaszub. Może uda się na koniec sierpnia dojechać na Triathlon Przechlewo? Kto wie? 🙂

Gizela Rakowska: wyróżnienie redakcji
Zawsze uważałam, że każdy start jest „dobrym” treningiem, z którego powinno wyciągać się pewne wnioski. Mój najdłuższy życiowy start IronMan to dobra lekcja dla „ciała” i dla ducha”, która w tym roku pozwoli mi się cieszyć startami w triathlonach na krótszych dystansach , bez rocznego planowania 😉. Chcę startować w innych miejscach niż do tej pory, także Przechlewo będzie nowym miejscem startowym. Warto spełniać swoje marzenia, zwłaszcza te realne i wymagające własnej „pracy”. „Aby osiągnąć wspaniałe rzeczy, musimy marzyć tak dobrze, jak działać.” – Anatole France

 Triathlon Przechlewo 2017

Czy może być lepsza okazja na zamknięcie sezonu letniego? Przełamanie własnych barier, albo sprawdzenie własnych możliwości i start w jednej z najciekawszych imprez triathlonowych na mapie Polski. Wspólnie z organizatorem Prime Food Triathlon Przechlewo  mamy dla Was niespodziankę. A w zasadzie kilka niespodzianek.  A do tego wybrane wsparcie sprzętowe ufundowane przez 4RUN!

Co konkretnie dla Was mamy?

  • Pakiet startowy na dowolny dystans indywidualny Prime Food Triathlon Przechlewo: 26 lub 27 sierpnia 2017.
  • Nocleg dla 2 osób w sierpniu (dnia 26.08.2017)
  • 2 vouchery z 50% zniżką na dowolny dystans indywidualny
  • wybrane wsparcie sprzętowe dla zwycięzcy! (np. buty do biegania)

Dystanse do wyboru:

  • sprint (28,25 km)
  • 1/4 Ironman (56,5 km)
  • 1/2 Ironman (112,99 km)