Wystartowały zapisy do 9. Półmaratonu Warszawskiego!

obrazek_news

Dziś ruszyły zapisy do udziału w 9. Półmaratonie Warszawskim. Rejestracja rozpoczęła się dokładnie o godz. 10:00 na stronie internetowej wydarzenia. W ciągu pierwszej godziny, zapisało się już ponad 1000 osób!

Jak powitać wiosnę 2014? Najlepiej podczas kolejnej edycji największego półmaratonu w Polsce. 9. Półmaraton Warszawski odbędzie się 30 marca 2014 roku. Czasu na przygotowania jest naprawdę dużo, ale zapisy startują już teraz.

Tegoroczny, 8. Półmaraton Warszawski nie miał sobie równych. Trudna, zimowa aura nie przeszkodziła tysiącom zawodników stanąć na starcie warszawskiego biegu. Był to pierwszy polski bieg w historii, w którym liczba uczestników przekroczyła 10 tysięcy! Należy pamiętać, że do udziału w ósmej edycji imprezy zapisało się wówczas blisko 14 tysięcy osób i tylko niespotykane o tej porze roku warunki atmosferyczne (kilkunastostopniowy mróz na starcie zawodów) sprawiły, że rekord nie został wyśrubowany jeszcze bardziej. Jaki rekord frekwencji padnie w Warszawie w tym roku? Wszystko wskazuje na to, że zgodnie z hasłem imprezy 30 marca „Wiosna wystartuje w Warszawie”, a razem z nią kilkanaście tysięcy biegaczy. Już teraz, w ciągu zaledwie pierwszej godziny, na listę startową zapisało się ponad
1000 osób!

Więcej informacji na temat biegu – na stronie internetowej www.polmaratonwarszawski.pl i na facebooku Fundacji „Maraton Warszawski”.

zdjęcie i informacja: Fundacja Maraton Warszawski

Powrót