Biegam od kilku lat i reprezentuję 4RUN Team Piła. Mimo młodego wieku nabyłem już pewne doświadczenie, ale trzymam się dewizy...

To dzisiaj… Nasze biegowe treningi, walka ze słabościami, przelany pot i wspólne występy na zawodach dobiegły końca.

Jak zmieniło się życie biegaczki:

Dla Klaudii te dwa miesiące treningów był to czas przede wszystkim wielkich zmian i niezwykłej metamorfozy. Jak sama mówi nastąpiła znaczna poprawa samopoczucia, zwiększyła się jej chęć do działania, nie tylko podczas treningów czy innej aktywności fizycznej. Bieganie stało się dla Klaudii nie tylko ulubionym sportem, ale także sposobem na odstresowanie się czy  przemyślenie codziennych spraw. Zawody udowodniły co można osiągnąć, po przez upragnione, ustanowione sobie wcześniej cele. A poznani ludzie, z którymi Klaudia zaczęła dzielić pasję, zmienili jej pewne poglądy i podejście do życia. Podbudowana pewność siebie i wiara we własne możliwości pomaga w życiu codziennym.

art3

Porównanie „Przed i po 2 miesiącach treningów”:

przed-tile

BMI:

Obecne BMI Klaudii wynosi 20.17. Wynik ten to pożądany i prawidłowy stan. Choć jest to dolna granica normy, to nie ma tutaj żadnych podstaw do niepokoju – wręcz przeciwnie. To bardzo dobry wynik! Przed rozpoczęciem przygody z bieganiem jej BMI wynosiło 21.36. 

Test Coopera:

Dystans, który Klaudia przebiegła podczas 12 minutowej próbie wytrzymałości wynosi 2300 m, porównawczo wynik z pierwszego testu Coopera wynosił 1650 m.

Dziękuje wszystkim czytelnikom i gratuluję biegaczom, którzy razem z nami realizowali treningi biegowe oraz życzę dalszych sukcesów.

1 lipca 2016r. zaczynamy nowy projekt „Stań się biegaczem w wakacje”. Dołączyli do nas nowi biegacze na różnych poziomach zaawansowania. Każdy z nich będzie realizować inny program treningowy. Trenuj z 4RUN!