Zakończenie sezonu Women’s Run
Startuje w triathlonie i biegach ekstremalnych. Od najmłodszych lat związany z dziennikarstwem i sportem. Studiował Dziennikarstwo spec. foto na UW,...

obrazek_news

W najbliższy weekend na Pradze Południe, Mokotowie i Ursynowie odbędą się już ostatnie w tym sezonie treningi Women’s Run, na których organizatorzy wprowadzą po raz pierwszy odrobinę rywalizacji. Nie będą to zwykłe treningi, a rekreacyjny wyścig biegowy na około 3-kilometrowej trasie.

Biegi przeznaczone są dla uczestniczek programu Women’s Run oraz dla osób uprawiających bieganie rekreacyjnie. Mają na celu podsumowanie tegorocznego sezonu treningowego Women’s Run. Są też świetną okazją do sprawdzenia efektów dotychczasowych treningów, szczególnie dla osób początkujących. Trasa biegu wyznaczona przez trenera z danej dzielnicy będzie bardzo podobna do ścieżek treningowych, na których od wiosny kobietki wspólnie biegają w każdy weekend.

Dla zwycięzców Partnerzy przygotowali atrakcyjne nagrody. Do wygrania są m.in. sportowe torby marki adidas.
Liczba miejsc jest ograniczona i w pierwszej kolejności przeznaczona dla osób, które zgłosiły się do programu Women’s Run. Aby wziąć udział w biegu, należy wysłać zgłoszenie na adres womensrun@womensrun.pl, w temacie wpisując „Bieg Główny Women’s Run” i nazwę dzielnicy. Zgłoszenia należy przesyłać do 23 listopada, do godz. 16:00.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.womensrun.pl.