Zaprojektuj logo i wygraj 8 darmowych startów

obrazek_news

Masz pomysł na logo Runmageddonu? Zaprojektuj je i wystartuj we wszystkich zawodach w 2015 roku!

Organizatorzy Runmageddonu ogłosili konkurs na projekt logotypu dla największego cyklu biegów przeszkodowych w Polsce. Autor zwycięskiego projektu będzie miał okazję wystartować we wszystkich ośmiu polskich edycjach Runmageddonu, które odbędą się w 2015 roku. Najlepsze logo znajdzie się m.in. na koszulkach, bluzach, czapkach i innych gadżetach, oraz na plakatach i ulotkach.

Fani ekstremalnego biegania mają okazję sprawdzić swoje zdolności…. graficzne. Organizatorzy Runmageddonu ogłosili konkurs na projekt nowego logotypu. Nowe logo powinno odzwierciedlać to, co w Runmageddonie najważniejsze, czyli dążenie do sprawdzania i poszerzania granic swoich możliwości, chęć pomocy innym nie tylko na trasie zawodów, a przede wszystkim zdrowy dystans do siebie i poczucie humoru.  Preferowane będą proste rozwiązania graficzne nawiązujące do dotychczasowej stylistyki i kolorystyki, chociaż to nie warunek konieczny. W konkursie Runmageddonu szansę na wygraną otrzyma każdy nadesłany projekt.

„Autor najlepszej pracy będzie mógł wystartować we wszystkich zawodach Runmageddonu rozgrywanych w Polsce, a w przyszłym roku planujemy osiem imprez w różnych zakątkach kraju. Udział w naszym konkursie może wziąć każdy, do czego gorąco zachęcam. Myślę, że wśród tysięcy fanów biegów ekstremalnych w Polsce znajdują się osoby uzdolnione plastycznie, które dobrze czując klimat imprezy zaproponują ciekawe projekty logotypu. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak wielką wyobraźnią popiszą się fani biegów ekstremalnych. Mamy nadzieję, że nie mniejszą, niż my podczas wymyślania przeszkód Runmageddonu!”  – powiedział Jaro Bieniecki, dyrektor Runmageddonu.

Możliwość udziału we wszystkich polskich edycjach tego ekstremalnego cyklu otwiera również drogę do zdobycia tytułu Runmageddon Weteran, zarezerwowanego dla najbardziej zaprawionych w boju uczestników Runmageddonu. Tytuł ten uzyskają wyłącznie zawodnicy, którzy ukończą min. trzy imprezy Runmageddonu, w tym listopadową edycję Runmageddon Hardcore. Na dowód wyróżnienia otrzymają oni specjalną bluzę, która nie będzie dostępna w wolnej sprzedaży.

Prace z propozycjami logotypu można nadsyłać do 11 listopada na adres: kontakt@runmageddon.pl

Powrót