Powszechnie znana i ceniona marka Casio zaskoczyła nas właśnie nową odsłoną zegarków Baby-G. Odświeżony look, zaawansowana funkcjonalność wzbogacona o krokomierz i ożywcza kolorystyka sprawi, że zapragniesz założyć nowy Baby-G Step Tracker na rękę i pobiec przed siebie!

Energetyczne zegarki do biegania różnią się całkowicie od swoich poprzedników. Nowy Baby-G Step Tracker to przede wszystkim zgrabniejsze i bardziej kobiece kształty. Dopracowana koperta jest teraz cieńsza, dzięki czemu lepiej układa się na ręce, a zegarek jest niezwykle wygony podczas użytkowania na co dzień. Wraz z kopertą odświeżono też tarczę. Od teraz sprawia wrażenie bardziej uporządkowanej i czytelnej. Niewielki wyświetlacz cyfrowy umieszczony w dolnej części dyskretnie wyświetla powiadomienia i najważniejsze funkcje zegarka Baby-G Step Tracker.

Pierwsze kroki

Step tracker czyli krokomierz to dodatek, który będzie wspierał aktywny tryb życia. W żadnym razie nie pozwoli Ci się zasiedzieć! W zegarku możesz ustawić dzienny cel kroków i obserwować swoje wyniki. Liczenie Twoich kroków uruchamia się automatycznie po wykryciu ruchu. O każdej porze dnia, używając jednego przycisku możesz sprawdzić, jak daleko zaszłaś.

Jeżeli przed lub po pracy lubisz jeszcze aktywniej spędzić czas, musisz wiedzieć, że Baby-G Step Tracker to również idealny zegarek do biegania! Funkcja stopera mierzącego nie tylko całkowity czas treningu ale i czas okrążeń spełni swoje zadanie podczas joggingu. Pamięć zegarka przechowuje wyniki 30 ostatnich okrążeń. Dzięki temu podobnie jak w krokach, również w bieganiu możesz zawsze zaplanować nowe cele. Modele z nowej serii to modne i funkcjonalne zegarki sportowe o nowoczesnym designie. Decydując się na zegarkową nowość od Casio, możesz być pewna, że dobrze wybrałaś.

Zaraźliwa energia

Zegarki kojarzą się z świetną formą, zgrabną figurą i energią. Jeśli właśnie takie oczekiwania masz wobec siebie, powinnaś przyjrzeć się nowej serii damskich zegarków Baby-G Step Tracker. Kolekcja oferuje modele w odcieniach limonki, malinowego różu, bieli i klasycznej czerni. Dwa ostatnie to uniwersalne modele, które wpasują się niemal w każdą stylizację. Pozostałe będą idealne w połączeniu ze sportową odzieżą i obuwiem.

Oryginalny zegarek Baby-G z instrukcją w języku polskim znajdziesz na stronie oficjalnego sprzedawcy marki Casio: www.zegarek.net/zegarki/casio/baby-g.html