Startuje w triathlonie i biegach ekstremalnych. Od najmłodszych lat związany z dziennikarstwem i sportem. Studiował Dziennikarstwo spec. foto na UW,...

Kilometr po kilometrze. Poznaliśmy trasę 38. PZU Maratonu Warszawskiego 2016. A do 31 sierpnia zapisy w niższej cenie.

38. PZU Maraton Warszawski: przebieg trasy

Kilometr po kilometrze, kompletna trasa maratonu. Takie zapoznanie się z jej przebiegiem (zamiast mapy) pozwala na dobre rozplanowanie sił. I poczucie bezpieczeństwa w trakcie biegu – w myśl zasady „nic mnie nie zaskoczy”.
Materiał umożliwia ocenę trudności trasy, jej nachylenia oraz podłoża, a dodatkowo ukazuje piękne rejony Warszawy, przez które w tym roku prowadzi pętla Wielkiego Biegu. Jego trasa jest wytyczona wśród najważniejszych oraz historycznych punktów stolicy, czego ukoronowaniem jest tegoroczna lokalizacja startu i mety. Film prowadzi widza od bramy głównej Uniwersytetu Warszawskiego, który w tym roku obchodzi 200-lecie swojego istnienia, aż do mety na terenie Parku Fontann przy Wisłostradzie.

Kilkanaście tysięcy biegaczy na trasie

Medal 38. pzu maraton warszawski 2016, mapa, trasa, zapisy

25 września 2016 roku w stolicy, spod bramy Uniwersytetu Warszawskiego, wystartuje kilkanaście tysięcy biegaczy, którzy pragną wziąć udział w jednym z najważniejszych biegów w Polsce.

38. PZU Maraton Warszawski 2016: zapisy, cena

do 31 sierpnia wszyscy miłośnicy biegania mogą zakupić pakiet startowy w cenie podstawowej. Która wynosi 100 zł (pakiet z koszulką bawełnianą) lub 135 zł (pakiet z koszulką techniczną Adidas).

Od 1 września pakiety będą kosztowały odpowiednio 150 zł i 185 zł. Sprzedaż pakietów kończy się 11 września.

Zapisy na 38. PZU Maraton Warszawski 2016 i biegi towarzyszące (Bieg na Piątkę, Sztafeta Maratońska) znajdziecie tutaj.