Zostań naszym reporterem!

obrazek_news

Gdzieś tam daleko na horyzoncie czai się już wiosenny czas, choć obserwując obecne warunki pogodowe może trudno w to uwierzyć. A jeżeli wiosna, to oczywiście nowy sezon, więcej startów i nowe testy!

Chcesz i Ty dołączyć do grona naszych reporterów?

Jeśli znasz się na sprzęcie i akcesoriach dla biegaczy, lubisz poznawać, testować i porównywać nowe produkty, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Prześlij krótką próbę swoich możliwości na redakcyjnego maila i czekaj na naszą odpowiedź. Jak ma wyglądać takie zgłoszenie? Krótki opis sprzętu, jaki niedawno Cię zaciekawił, urzekł a może kompletnie zawiódł Twoje oczekiwania?

Mamy też propozycję dla obytych w świecie biegowych imprez zawodników. Uczestniczyłeś w fajnym biegu? Uważasz, że warto było wziąć w nim udział? Spotkało Cię coś niezwykłego? Zostań więc naszym korespondentem! Czekamy na relacje z imprez biegowych z całej Polski i… całego świata! Mile widziane także fotorelacje (kilka zdjęć opatrzonych własnym komentarzem)!

Redagujmy naszą stronę razem!

Wszystkie zgłoszenia, zarówno na testujących, jak i na korespondentów, jak i na obie funkcje jednocześnie (wiemy, że są wśród Was jednostki nadzwyczaj ambitne) przesyłajcie na adres: redakcja@4run.pl