Sprawdź TomToma w Pure Jatomi Fitness!

obrazek_news

Kluby Pure Jatomi Fitness to największa sieci klubów fitness w Polsce. Trzydzieści cztery punkty w największych miastach Polski powodują, że liczba osób aktywnie korzystających z oferty stale rośnie. Już w najbliższy poniedziałek i wtorek w dwóch krakowskich klubach odbędzie się wielka akcja testowania zegarków marki TomTom.

W poniedziałek – 25 listopada spotkacie nas w Klubie Pure Jatomi Angel City (Kraków, ul. Szlak)

Rozpoczęcie planowane jest o godzinie 14.00

W tym czasie każdy klient Klubu będzie miał możliwość sprawdzenia na bieżni mechanicznej, jak działają zegarki TomTom, skonsultowania swoich wątpliwości z ekspertami, którzy niestrudzenie będą odpowiadać na wszystkie pytania.

TomTom Multisport to najnowszy zegarek firmy TomTom z GPS dla sportowców.

Zapewnia stały dostęp do wszystkich informacji niezbędnych do osiągnięcia celu biegowego, rowerowego lub pływackiego. Posiada wyjątkowo duży wyświetlacz, graficznego partnera treningowego oraz umożliwia sterowanie wszystkimi funkcjami za pomocą jednego przycisku.

Testy i indywidualne porady treningowe prowadzone będą przez doświadczonego maratończyka, Marka Jaroszewskiego – utytułowanego biegacza długodystansowego, wicemistrza Polski w maratonie z roku 2006, zwycięzcę maratonów w Houston, Bregenz oraz w Toruniu.

Równolegle odbywać się będzie akcja profesjonalnego brafittingu, podczas której panie poznają swój idealny rozmiar stanika oraz zapoznają się z ofertą specjalistycznych biustonoszy sportowych amerykańskiej marki Moving Comfort.

To jednak nie koniec atrakcji:

Około godziny 18.30 odbędzie się konkurs na bieżni dla kobiet, w którym nagrodą będzie biustonosz Moving Comfort.

O 19.00 zaś planowane są zajęcia rowerowe Cycling, podczas których również odbywać się będzie testowanie i pomiary tętna za pomocą zegarków TomToma.

We wtorek – 26 listopada – w wydarzeniu wezmą udział klienci Klubu Pure Jatomi w Galerii Kazimierz (Kraków, ul. Podgórska)

Rozpoczęcie również planowane jest o godzinie 14.00

W programie znajdą się: dobieranie biustonoszy sportowych dla pań, a także konkurs w którym do wygrania będzie stanik marki Moving Comfort.

Planowane jest także testowanie zegarków TomTom na bieżni, które odbywać się będzie pod czujnym okiem maratończyka, Marka Jaroszewskiego.

O godzinie 19.00 rozpoczną się zajęcia spinningowe podczas których prowadzone będą pomiary tętna za pomocą sprzętu marki TomTom. 

Zapraszamy!

Powrót